שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
25-Jan-2014, 16:37
הודעה: #33
RE: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
(25-Jan-2014 16:08)Gadi כתב:  מה זה קורות אחת ל..? אתה מצפה שכל התקפה הוא ייתן גול מ-30 מטר או ישאיר שחקן מול שוער. ההברקות שלו קורות מספיק פעמים במשחק וזה לא רק שערים או בישולים, לפעמים סתם להחליף כיוון בכדור למגן בצד שני יכול לגרום למצב בהתקפה שלא היה אמור לצאת ממנה משהו.
לפי הטיעונים שלך, אם היית אוהד ב"ש בטח גם היית מתנגד להבאה של מאור בוזגלו כי אף קבוצה גדולה לא רוצה לגעת בו.
לא יודע על סמך מה גם החלטת שערן לוי לא מפרגן לחבריו לקבוצה/לא לוקח אחריות ולא יודע מה עוד. אז הוא ערס, אולי תשתחרר מזה כבר?
נורא קל להגיד, בוא נבנה קבוצה שבנויה על שחקנים מקצוענים שנראים כמו שחקני כדורגל אבל בסופו של דבר זאת סיסמא ריקה שאין מאחוריה כלום, ערן לוי אחד השחקנים המהנים שדרכו אצלנו בקבוצה בשנים האחרונות על כל המגרעות שלו.

כן, קורות אחת ל... ולפעמים עד שהן קורות (אם בכלל) האנרגיות שלי כבר נגמרות. אז נכון שבשניים- שלשה משחקים האחרונים כמות ההברקות שלו עלו אבל בוא נזכור שיש משחקים שגם הברקה אחת לא ראינו ממנו.
ולגבי בוזגלו - ממש לא. אם היו אומרים לי בתחילת העונה בוזגלו או ערן לוי בכלל לא הייתי מהסס. כמובן שבוזגלו. אין בכלל מקום להשוואה בין השחקנים האלה. אתה כנראה מושפע מהאבא הבעייתי של הילד (שזה גם שיקול) ,אבל מיקצועית אין שום פרמטר דומה בין בוזגלו לערן לוי. אם אתה אומר לי היום מי היית רוצה שנה הבאה בקבוצה שלך, בוזגלו או ערן לוי אני הולך על בוזגלו בלי למצמץ בכלל (ובלי קשר לעונה הטובה שלו).
ואין לי בעייה שיהיה ערס מחוץ למגרש. במגרש שיהיה שחקן ויראה כמו שחקן ולא כמו פרימדונה. ולא ,אני לא אשתחרר מזה. ערסים מגעילים אותי ,בכדורגל ומחוץ לכדורגל.
הגיע הזמן שנשתחרר מתסמונת הקבוצה הסימפטית שמחפשת לשרוד כל שנה. אתם רוצים להיות גדולים תתנהגו ככה ותלמדו מהגדולים באמת שלא מתקרבים לשחקן מהסוג של ערן לוי.
לעלות ליגה, להגיד לו תודה ,לתת לו את הבונוס שבאמת מגיע לו ולהפרד כידידים. יש עוד הרבה דגים (שמנים...) בים תאמינו לי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי - אופיר34 - 25-Jan-2014 16:37

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים