שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
25-Jan-2014, 15:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Jan-2014 על ידי 15:06 טל.מ.)
הודעה: #25
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
(25-Jan-2014 13:09)דוד חטב כתב:  לדעתי ערן לוי בליגת העל שווה ערך לפדרו גלאבן משהו בסגנון ...
הבעיה שאתה בונה סביבו את הקבוצה והשאלה מה המטרות אם אנחנו הולכים לעונה בתקציב של 15-20 מל״ש ערן יהיה בקבוצה.
ואם הולכים לעונה של 25-30 מל״ש שזה הכיוון שאני מצפה שילכו אחרת העלייה הזאת והבעלים זה עוד פיקציה חולפת ששוב תתמוסס בבינוניות !!!

הכוונה שבתקציב של 25-30 אין לערן לוי מקום...

כן .. שנה שעברה אליבא דבלדב היינו עם תקציב 25 מ שקל. תראה לי שחקן אחד! מהסגל של שנה שעברה שערן לוי לא משאיר לו אבק.
אני לא מחסידיו אני חושב שיש לו בעית התנהגות במגרש. אבל בניגוד לפלופרים האחרים כמו ראובן עובד , ערן לוי בא לעבוד בא לנצח ולפעמים הברגים משתחררים לו. כדורגל יש לו והרבה. דרך אגב למיטב ידיעתי יש לו חוזה לשלוש שנים שמותנה בעליה.

(25-Jan-2014 13:09)דוד חטב כתב:  לדעתי ערן לוי בליגת העל שווה ערך לפדרו גלאבן משהו בסגנון ...
הבעיה שאתה בונה סביבו את הקבוצה והשאלה מה המטרות אם אנחנו הולכים לעונה בתקציב של 15-20 מל״ש ערן יהיה בקבוצה.
ואם הולכים לעונה של 25-30 מל״ש שזה הכיוון שאני מצפה שילכו אחרת העלייה הזאת והבעלים זה עוד פיקציה חולפת ששוב תתמוסס בבינוניות !!!

הכוונה שבתקציב של 25-30 אין לערן לוי מקום...

כן .. שנה שעברה אליבא דבלדב היינו עם תקציב 25 מ שקל. תראה לי שחקן אחד! מהסגל של שנה שעברה שערן לוי לא משאיר לו אבק. כמו כן מי אמר שבליגת העל צריך לבנות סביבו ? הוא צריך להיות אחד מצוות של שחקנים שסביבם תבנה הקבוצה.
אני לא מחסידיו אני חושב שיש לו בעית התנהגות במגרש. אבל בניגוד לפלופרים האחרים כמו ראובן עובד , ערן לוי בא לעבוד בא לנצח ולפעמים הברגים משתחררים לו. כדורגל יש לו והרבה. דרך אגב למיטב ידיעתי יש לו חוזה לשלוש שנים שמותנה בעליה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (2525-0101-2014201420142014)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי - טל.מ - 25-Jan-2014 15:04

קפיצה לפורום: