שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
25-Jan-2014, 0:53
הודעה: #20
RE: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי
(25-Jan-2014 0:29)אופיר34 כתב:  
(24-Jan-2014 23:48)פיליפצוק כתב:  
(24-Jan-2014 23:38)אופיר34 כתב:  השמנמנות הזאת רק מעידה על רמת המקצוענות שלו. רק כשרון לא יהפוך שחקן לטאלנט. כשרון יש גם לראובן עובד וגם לקלדרון היה.
ערן לוי ימשיך לשאת את התואר ״כשרון״ עד לסוף הקריירה שלו. לצערי זה מקרה חסר תקנה.

ערן לוי משוגע בראש, ערן לוי בעל טמפרמנט ופיוז קצר, אבל ערן לוי פשוט שחקן בעל יכולות אישיות בין השלושה הכי טובים בארץ.
פשוט תענוג היה לראות אותו היום, איזה חלוקת כדורים, איזה ראיית משחק, תענוג!!! התבאסתי היום בשבילו שלידו משחק חלוץ גמלוני ואיטי כמו אקסברד, כי חלוץ אחר היה מכפיל ואף משלש היום את מס' הבישולים שלו.
לגבי העונה הבאה אני חולק עלייך בגדול, ערן לוי הוא הראשון שצריך להישאר, אנחנו נראה ממנו הרבה יותר כי לידו אני בטוח נראה מישהו טוב יותר מאקסברד (להיפרד בסוף השנה).

לא מתווכח על היכולות האישיות ,אבל טוען שכשרון בלבד לא הופך אותך לשחקן מושלם.
נכון שהיום הוא חילק כמה כדורים מדהימים אבל מצד שני הוא קיבל היום מקטמון חופש פעולה ומרחבים שבליגת העל אין סיכוי שיקבל.
אני אומר שוב, בקבוצה איכותית ערן לוי יכול רק להפריע. שיהיו לידו עוד "כוכבים" זה כבר לא יראה כזה קל ומושלם. גם בתקופה הטובה שלו בבית"ר הוא היה חלק מקבוצה חלשה שהתבססה על השמאל שלו. אם תהיה לנו קבוצה סטייל בית"ר של אז , לערן לוי יהיה חלק בקבוצה הזאת. אני מבטיח לך שמכדורגל לא נהנה, אולי מכמה הברקות מדהימות אבל לא יותר מזה.

ערן לוי רגוע שמתרכז רק בכדורגל הוא נכס למועדון הזה.
אני מאוד מקווה בשבילו (ובשבילנו) שהוא עובד עם פסיכולוג כדי לנסות לשלוט בעצבים במהלך המשחק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: המשחק מול קטמון שודר בחסות - ערן לוי - פיליפצ'וק - 25-Jan-2014 0:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 11 אורחים