שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
01-Nov-2016, 10:06
הודעה: #9
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
(01-Nov-2016 0:18)טל.מ כתב:  1. הייתי מחתים את עלי מוחמד עכשיו לכמה שרק ניתן.
2. הייתי מסדר לברק בדש שימוע ופיטורים. לא מבין למה להחזיק שחקן שלא רוצה לשחק יותר.
3. הייתי מתחיל לחפש מחליף לערן לוי בינואר ומוריד אותו לספסל.
4. הייתי מנער את הצוות המקצועי. מסתבר שעודף המחמאות מיותר לגמרי.

נגיד שהחילוף של עלי היה נחוץ בגלל הפציעה שעבר .
אין מצב ששחקן שלא רץ במשחק ירוץ באימונים. מה הסיבה שבגללה בדש בכלל התלבש היום ? הוא אוכל את הדשא באימונים או פשוט שלמו עליו הרבה כסף אז מנסים להצדיק את ההוצאה ? הבנאדם הזה הוא בושה לענף. לדעתי הוא לא רץ יותר מ500 מ ב25 דק.
קוגבנייה 50/50 וערן לוי קיצוני ? הברקות כאלה עוד לא ראיתי ..

בושה פשוט בושה שכמעט הפסדנו נקודות לקבוצה שהיא פשוט בדיחה של כדורגל.

ערן לוי שחקן הכדורגל הטוב ביותר בליגה בלאומית ומהטובים בארץ. הוא משחק מצוין ונראה שנמצא בכושר גופני טוב (הגנה אומנם הוא לא עושה ומעולם לא עשה אבל לוקח מגינים בספרינט). צמצם מאוד את המגרעות הידועות בהתנהגות שלו ונראה לי שגם הפחית משמעותית במשקל. אם הוא משחק ככה בגיל שלו ואחרי פציעה קשה שכזו אני מוריד בפניו את הכובע.
היתה נפילה חדה ביכולת בחלק האחרון של המשחק , מכאן להסיק שאין צוות מקצועי זה מוגזם. רואים קבוצה מאומנת ובכושר ולמאמן אין לפעמים יכולת להשפיע על בעיות מנטליות וכן עייפות לאחר לחץ על כל המגרש במשך 70 דקות.
אחת הבעיות היתה שב-65 דקות טובות בשליטה מוחלטת הבקענו רק שני שערים. לדעתי גם לשופט היה חלק בעניין כשלא שרק לפנדל ברור על רועי דיין ולא שרק על מספר עבירות ברורות על ערן לוי ושחקנים אחרים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע) - yaron73 - 01-Nov-2016 10:06

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים