שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתונים יבשים,או שלא..
03-Oct-2016, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Oct-2016 על ידי 11:54 עידן444.)
הודעה: #83
נתונים יבשים,או שלא..
(03-Oct-2016 8:26)amir כתב:  ואיפה בדיוק אתה רואה תהליך דומה? משפחת ברקת הביאה לב"ש שחקנים ישראלים ברמה גבוהה מאוד החזירה לקבוצה מנהיג כמו ברדה והביאה 5 זרים תותחים עם תקציב של למעלה מ50 מיליון ש"ח זה מה שהביא את הקהל אם יש קהל רדום זה מה שהוא מחפש הצלחות מה בדיוק נראה לך דומה או מקביל למכבי נתניה?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

לא ראית סביב מה הדיון?
אנשים כאן טוענים שבאר שבע בגלל כל מיני סיבות כאלה ואחרות לא נמצאת בבעיה שאנחנו נמצאים. איך אביתר אמר? ״שם תמיד הגיעו בכמויות גדולות״- אין לי מושג מאיפה הוא הביא את זה...

גם שמעתי בעבר סיבה ששם יבוא יותר קהל כי אין מה לעשות חוץ מכדורגל למרות שבאר שבע היום אחת הערים שמציעות הכי הרבה והכי מתפתחות בארץ- אבל האמת שאת זה עוד אף אחד כאן לא אמר.

כל מה שאני אומר זה שהם שאלו את עצמם את אותן שאלות שנשאלות כאן רק אפילו בימים הרבה יותר יפים.
למה הקהל לא מגיע למרות שהקבוצה רצה?
למה למרות ההשקעה של אלונה הקהל לא מוקיר תודה ומגיע בהמוניו?
איך מביאים אותו?
אולי אנחנו לא מה שאנחנו חושבים שאנחנו?
חלק מהתגובות היו לפני משחק עונה נגד מכבי ת״א אחרי פתיחה אדירה ומתוך תסכול גדול שמכבי ת״א מקבלת הרבה יציעים כי אצלה חוטפים את הכרטיסים ובב״ש המכירה בעצלתיים...

אני מוכיח כאן שגם אחרי שאלונה עשתה את כל מה שאתה מציין זה לא מיד שיכנע את הקהל להגיע.
אבל עם הרבה סבלנות, השקעה יותר ויותר גדולה, אצטדיון חדש עם מחירים נוחים ועידוד משפחות להגיע בגלל סיפוק של חוויית צפיה, מקומות מסומנים, יציע לעידוד ומצד שני גם יציעים ״שקטים״ יותר כדי לספק לכל אחד מה שהוא מחפש- והיום לך תשיג מנוי להפועל ב״ש באצטדיון גדול יותר משלנו.
היו שם המון מרכיבים שאצלנו אין(רק אצטדיון חדש יש אצלנו שלצערי הקהל מכל מיני סיבות לא מתחבר אליו)- וזה לא קרה ביום אחד. ולא הספיקה הגעה לצמרת וכוכבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
נתונים יבשים,או שלא.. - עידן444 - 03-Oct-2016 10:29

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 5 אורחים