שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתונים יבשים,או שלא..
02-Oct-2016, 18:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Oct-2016 על ידי 18:20 אלון.)
הודעה: #72
נתונים יבשים,או שלא..
(02-Oct-2016 17:28)אביתר לנג כתב:  
(02-Oct-2016 11:41)משה.ד כתב:  
(02-Oct-2016 2:36)אביתר לנג כתב:  אני רק אגיד כזה דבר: מי שחושב או חשב שהבעיה בנושא כרטיסים/מינויים היא העלות, חשב מאד לא נכון. יש פה בעיה הרבה הרבה יותר עמוקה ושורשית.
עוד סיסמא מבית היוצר של אביתר לנג. אם אתה יודע מה הבעיה אז נא תציג אותה. אותי לימדו שהבעיה ברורה אז קל למצוא פתרון. אם אתה לא יודע אז אשתמש בלשון הבלשן זאב אל תזיין את השכל

(02-Oct-2016 11:28)אייל ס כתב:  
(02-Oct-2016 11:19)אלדר ב. כתב:  צריך להפסיק לעשות מנוי במחיר אחיד.לא יכול להיות שמבוגר ישלם כמו ילד.אני בטוח שאם ינתחו את הפרופיל של בעלי המנויים יראו שאין כמעט ילדים.היה צריך לעשות מנוי מבוגר ב 600 שקל ומנוי לילד ב 200 שקל.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

יש לא מעט במה שאתה אומר....
במחשבה לעונה הבאה גם הנושא הזה ילקח בחשבון,כמו ייחוד אזורים באיצטדיון לכאלו שמוכנים לשלם יותר לטובת הושבה מסודרת.
להמשיך את רעיון הילדים חינם לא חייבים לחלק כרטיסים בבית הספר. אפשר פעם ב להכריז שילדים שיגיעו לשער × עם חולצות צהובות יכנסו חינם. הדגש הוא על פעם ב ושהילד יגיע לשער הכניסה.

אהלן משה, בוא נעשה כזה דבר, אני אסביר לך מה הבעיה האמיתית, אולם לגבי הפיתרון שלה, אני אשאיר את זה למיטב המוחות ובעלי הניסיון במועדון;
הבעיה האמיתית היא שזה לא משנה כמה המנוי יעלה או לא יעלה, אם הוא יתייקר בעונה הבאה או שלא שיקוטלג שונה, הבעיה היא שנכון להיום אין למכבי נתניה קהל לקוחות חדש, אין עתודת נוער/בוגרים שהמועדון מעניין אותה ולדבר הזה אין שום קשר להצלחת או אי הצלחת המועדון.
את הילדים היום הרבה פחות מעניינת הקבוצה מאשר את הדורות הקודמים, למשל שלי (אני בן 32) אז נתניה היתה כל עולמינו בילדות, ולמעט בנים ממשיכים, אתה כמעט ולא רואה פנים חדשות ביציע.
אותם אלו שקונים היום מנוי ב 375 יקנו גם ב 450 וגם ב 200, אלו יהיו בדיוק אותם אנשים ולצערי אין כרגע מוקד משיכה לקבוצה בנוגע לקהל חדש, ויש בנתניה וואחד פוטנציאל לקהל כזה כן… ואפשר להביא אותו, אין ספק בכלל. ייתכן אגב שזה יעלה כסף.

בעולם ישר, הקניה של אייל את המועדון והרוח החדשה שווה לבד 3000 מינויים בלי בעיה, כהתחלה, אבל אנחנו בנתניה וזה לא עובד ככה, יש כאן בעיה, הייתי מכנה אותה כ'בעיה בין-דורית, אם תרצה ועד שהיא לא תיפתר, נמשיך להוציא מכיס ימין ולהעביר לכיס שמאל, בין אם נעביר יותר או פחות…

שנה טובה וחג שמח לכולם

אביתר, יש משהו במה שאתה אומר. אנחנו גדלנו כמו שהילדים של מכבי ת״א ומכבי חיפה גדלים היום. היינו דור המשך לדור שראה את הקבוצה של המדינה. הילדים שלנו חווים בדיוק את הדבר ההפוך ולכן הרבה פרצופים ביציע הם של בני דורנו פלוס כמה שרידים של דור ״הנפילים״.
אכן קיים פוטנציאל בעיר לקרב פרצופים וילדים חדשים, אך קנייה של אייל את הקבוצה לא תעשה את זה לבד. כנראה שישנם מספר פתרונות אשר צריך לשלב בינהם בכדי להעלות את כמות הקהל. אך לדעתי ללא חזרה לצמרת יהיה קשה מאוד להגשים את חזונו של אייל. ראה ערך ב״ש.
חג שמח ושנה טובה!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
נתונים יבשים,או שלא.. - אלון - 02-Oct-2016 18:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים