שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתונים יבשים,או שלא..
22-Sep-2016, 4:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Sep-2016 על ידי 4:04 זאב רווח.)
הודעה: #35
RE: נתונים יבשים,או שלא..
אייל קראתי את כל התגובות בעיון רב
גם אני חשבתי שאם לא ישחקו בשבת יבואו הרבה חובשי כיפות אבל לפחות תהיה הגון מדובר על זמנים שהיינו בליגת העל
אני עדיין חושב שילד בבית ספר יסודי שזה עד כיתה ו כולל יכול להכנס חינם, לא כי זה בא מהכיס שלך אלא כי זאת הדרך הנכונה לבנות את הקהל לעתיד ..
התגובה של משה פיליפצ'וק הכי אמיתית למרות שהיא בהחלט כואבת ומאכזבת הקהל הישראלי מה לעשות זהו קהל של הצלחות הדוגמא הבאר שבעית הכי בולטת
אישית אני מאוד מאוכזב שלא מגיעים עוד אוהדים בלי קשר למינוי או לאו , עיר כמו נתניה הייתה חייבת להביא לפחות את בני הנוער , אולי לא נעשה מספיק בבתי הספר , בתקופתי בתיכון טשרניחובסקי לא היה צריך לשווק את מכבי נתניה כי עודד וגדי מכנס היו בכיתה יב כשעלינו לכיתה ט , אבל בהחלט אם ישנם תלמידי תיכון אוהדי מכבי נתניה ותלמידי חטיבות הבניים ראוי שהם ישווקו את מכבי נתניה בבתי הספר לא בחינם כי אז לא מעריכים וגם לא באים אלא במחיר סמלי
לגבי חיילים אני משוחד אמת ולא רציונלי כאן מדובר על הלב , ואצלי הלב אומר חייל אם אפשר כמה שיותר להחזיר לו אז כן אם אני הייתי אייל סגל חייל תושב נתניה היה נכנס חינם ובתנאי שהוא נרשם עם כל הפרטים תמונה וכו' על מנת שלשמור קשר אחרי שחרורו שישאר אוהד .
אני מקווה שנעלה ליגה אבל מקווה יותר שצעירים מנתניה יוצאי מחלקת הנוער יתפסו מקום בהרכב , ובו בזמן שנצליח בליגה יצטרפו עוד ועוד אוהדים ולא רק למשחק העליה יהיה מלא אלא הרבה לפני כן ....
כבר אמרת ונורא אהבתי " עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה " , בנתיים אתה עושה הכל נכון , לא יודע מה אתה אכן הספקת לעשות במחלקת הנוער אבל התוכנית שפרסמת בפייסבוק בסרטון אכן זה מה שהייתי עושה לו הייתי הבעלים של מכבי נתניה !!! מתפרש לשכונות עם שחקני הבוגרים באימון שבועי מה שימשוך המון שחקני ואוהדים צעירים
אייל סגל סבלנות ידידי אתה מגשים לי את כל הפנטזיות של להיות הבעלים של מכבי נתניה אתה תצליח במקום שאחרים עם הרבה יותר ניסיון נכשלו עם הרבה יותר זריקות כסף נכשלו , תמשיך בדרך שלך אני מאמין בדרך הזאת .
אני כבר הצעתי מה שאנחנו במשפחה כבר עושים מזמינים אתנו על חשבוננו כל פעם אוהד/ חבר אחר שיטעם מהטעם של להיות באצטדיון , אם הרבה אוהדים יאמצו את השיטה הזאת זה מכפלה ומשלישה של אוהדים , בקלות אפשר להגיע ל 8 אלף אוהדים , תעשה ניסיון כל בעל מנוי יכול להזמין חבר אחד בחצי מחיר עלות הכרטיס , אני לא צריך את ההנחה אבל אולי אחרים כן וזה יתפוס ?
תמיד אהיה מוכן לעזור לך במה שאני יכול , אני לא עשיר ואתה יודע שמפנסיה קשה לחיות אבל טוב שהילדים תומכים , אם תצטרך אותי אתה יודע איך להשיג אותי !!! בנתיים חוץ מרעיונות ולהזמין אוהדים אורחים זה מה שאני יכול ...
הצעתי כבר לפני תחילת העונה לאסוף מ 2500 אוהדים סכום כסף קטן של 150 שקל להביא לכאן חלוץ ברמה זר צעיר בסגנון קיודה , אז הבאת את בדש בשבילי זה אותו הדבר אם תרצה נשמח לעזור כאוהדים ששמחים שאתה בעל הבית בקבוצה ....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: נתונים יבשים,או שלא.. - זאב רווח - 22-Sep-2016 4:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים