שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
17-Jun-2016, 12:43
הודעה: #96
RE: מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 19:30)עידן444 כתב:  
(16-Jun-2016 16:15)אייל ס כתב:  משה,ליבר לא בעל ממון גדול משלי ושנינו לא ברמה שיכולים להחזיק מועדון כדורגל בליגת העל.
.בניגוד אליו אני אוהד "חולה בנפשו" ולכן עשיתי מספר פעמיים בחיי מהלכים לא הגיוניים שקשורים למכבי נתניה ובלי פרופורציה לגודל ממוני.
ליבר לא אוהד מכבי נתניה,ליבר ביום מבחן לא עשה מעשה לטובת קבוצת הכדורסל שעמד בראשה,לכן צריך להיות ברור לכולנו,ששיקולים אחרים עומדים מאוחרי הצעתו והאיש לא יוכל להחזיק את המועדון.
להעדיף את פרוק הנכסים בשלבים ע"פ ליבר על אפשרות אוהדים,זו לדעתי טעות.
.אך זו דעתך וזו דעתי ולא אכנס לעומקם של דברים,כי תחליט הוויכוחים כאן כבר מזמן לא היתה לשכנע וכל אחד נשאר מבוצר בעמדתו,עד שאחת מהדעות מתפוצצת בפנים ושני הצדדים נשארו צודקים עד למוות..

אני רואה עצמי כאדם עם ראש פתוח שמשתדל להתאים את עצמו למציאות.
כשהיו כאן דיבורים על טייקון שבאפצ׳י סוגר 12 מיליון ש״ח חובות(וזה היה המדד היחיד שלי לעושרו וכוונותיו של האיש ולא השמות שצצו) תקפתי את כל אלה שעדיין השמיעו קולות ״הקבוצה לאוהדים״ וכאלה- כי מי יודע מי זה ומה מחכה לנו עם אחד שאפילו את שמו לא רוצנ לחשוף? (סמכתי לתומי על אלה שכן יודעים מי זה)
ברגע שהסיפור הזה התפוצץ ואנחנו בעיצומו של מכרז שמאפשר לקחת את הקבוצה נקיה מחובות(או לפחות עם היקף התחייבויות קטן בהרבה מזה שהיה קודם) ועדיין אני לא רואה בתור לא את אבי שקד, לא את יצחק תשובה, לא את גאלבוט וקהאן, לא דניאל יאמר ולא שחקן רכש סוביאטי כלשהו אלא צביקה ליבר שמספר בלהט ״איך אשר אלון עושה זאת בגרוש וחצי ברעננה״ כאילו דין רעננה הוא דין מכבי נתניה וכאילו שאותו אשר אלון לא לקח את מכבי נתניה רק לחובות ועוגמות נפש- אני מבין שהמועדון הגיע לשפל כזה שאף אחד לא רוצה לגעת ולשקם.
אבל למי כן איכפת? לאוהדים כמובן. ובין האוהדים האלה אפשר למצוא הכל-
אנשים אמידים, עורכי דין, אנשי שיווק, אנשי תקשורת, אמנים, אנשים שמתעסקים בכלכלה, שחקני עבר, עיריה שהוכיחה שמכבי נתניה חשובה לה ולדעתי תחבק יוזמה כזו- אז למה לא?
כי פיליפצ׳וק חושב שעדיף צביקה ליבר?
מר פיליפצ׳וק כנראה עוד לא ראה מספיק בעלי בית שחירבו את מכבי נתניה ומועדונים אחרים והביאו אותה למצב הנוכחי.
הוא רוצה עוד כאלה שלא ברור מה הם רוצים להשיג, לא ברור כמה הם מוכנים להשקיע ובונים על זה שמכבי נתניה מייצרת הכנסות.
וגם אם נניח לא יחרבו? איזה עתיד יש למכבי נתניה עם בעל בית כזה? ולמה נראה לך שאוהדים בהתארגנות והתאגדות נכונה יעשו פחות מבעל בית כמו רוב בעלי הבית שעושים בכדורגל הישראלי יותר נזק מתועלת?
ועוד בסוף כשבא מישהו שבאמת היית רוצה כבעלים אותו בעלים גם יבוא בדרישות ולא ישחרר לעומת האוהדים שכן.

ובנימה קצת יותר אישית משה- קצת פירגון לאנשים שמשקיעים מזמנם, קצת הערכה, והכי חשוב קצת צניעות כי האמת? לא זוכר יותר מידי פגיעות בתחזיות שלך בשנה האחרונה...

ולגבי אבי גרוס- הלואי והאיש הזה הוא האיש שידחוף את המועדון הזה קדימה.

ואם לא- אני קורא כאן לאייל והח׳ברה היותר אמידים בקהל- תנו גב ותמיכה פומבית במהלך האוהדים ואפשר להרים כאן מייזם יפייפה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

מהמעט שאני יודע האוהדים לא מעוניינים בתמיכה מאנשי עסקים בטח לא בתמורה לאחוזים בבעלות....
זה יגרום לצרות כי האוהדים העמידים ירצו להשמיע את דעתם....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה צופן לנו העתיד. - דוד חטב - 17-Jun-2016 12:43

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים