שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
17-Jun-2016, 11:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Jun-2016 על ידי 12:09 אופיר34.)
הודעה: #93
RE: מה צופן לנו העתיד.
(17-Jun-2016 11:38)עידן444 כתב:  לדעתי הדבר העיקרי שמעניין את האיש זו דווקא מחלקת הנוער.
לא נשמע הגיוני שבן אדם יקח בעלות על מועדון כדורגל בשביל לדחוף את הילדים במחלקה וכנראה העסק מעניין אותו הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים- עובדה שהאיש נמצא בסביבה כבר לא מעט זמן...
מצד שני כבר ראינו אנשים שכשהילד היה בסביבה היו במועדון(מורי ארקין שהוא אחד מעשירי הארץ וכולנו גם זוכרים מצויין את מאיר אוזן) וכשלא נעלמו. מקווה ומאמין שזה לא המקרה אבל עדיין מהדהד בי הרצון של האיש לקחת את את מחלקת הנוער בלבד כשויתר על רכישת המועדון לפני חצי שנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידן, האיש רוצה את כל החבילה.
והאמת, גם לי ירד ממנו הרבה אחרי שויתר במרץ על הרכישה. חשבתי בזמנו שמי שלא מוכן לשים 5-6 מליון על חובות הקבוצה כנראה שלא ראוי להיות בעלים. רק אז התחוור לי שה 5-6 מליון הם יותר 18-20... כשעל זה אפשר להוסיף תביעות שעומדות ברקע וחוסר בהירות מוחלט לגבי עוד אי אילו חובות שכל יום יכולים לצוץ מכל כיוון. אח"כ גם התוודעתי לתהליך הרכישה של ב"ש ע"י ברקת וגם במקרה הזה הבנתי שהגברת לא הייתה מוכנה לקחת את הקבוצה עם חובות עוד יותר קטנים משלנו.

בשורה התחתונה - כנראה שאנשי עסקים רואים את הדברים בעין אחרת. אף אחד, בין אם הוא מיליארדר או סתם מיליונר קטן לא מוכן להוציא כסף על חובות שמישהו אחר יצר.
"למזלנו" הקבוצה נכנסה לתהליך של הקפאת נכסים ,מה שמשנה את התמונה בנושא החובות ומכשיר את הקרקע לאותם אנשי עסקים שנפשם משום מה חפצה במועדון כדורגל בישראל...

(17-Jun-2016 11:40)טל.מ כתב:  אני סקרן מאיפה אתה מבין את הדברים. גרוס לא טייקון ואם אני הוא מה אכפת לי שאיזה א ס יקח את הנוער ויוריד לי איזה מיליון שניים ממה שאני צריך להשקיע ? אני כבר ממזמן הפסקתי עם עידן התמימות. התשובה תהיה במי גוזר את הקופון ואני לא חושד בקורא א ס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם אתה מתכוון אלי אז תאלץ להמשיך לחיות עם הסקרנות שלך, אבל סמוך עלי שכמו שאמרתי לך לפני שבוע שהאיש חזק בתמונה וליבר הוא לא היחידי ככה אני אומר לך שהוא רוצה את כל החבילה.
ולגבי טייקון כן או לא . לא יודע מה זה טייקון. אם יש לך 500 מליון בבנק זה נחשב טייקון ? 300 זה טייקון ? 800 זה טייקון ??
אני כבר הספקתי ללמוד שגם עם הון "מועט" של נגיד 300 מליון אתה יכול לעשות דברים מדהימים במועדון כדורגל (שירצקי למשל) , ומצד שני עם הון יותר גדול אתה יכול גם לדשדש ולא לייצר הישגים לאורך זמן (שחר נגיד).

בקיצור, כסף יש ולא מעט השאלה מה הכוונות ומה המטרות ואלה דברים שרק תוך כדי תנועה אתה יכול לגלות.

ולגבי הנוער , על פניו יש הגיון במה שאתה אומר. למה שלא יתן את זה למישהו אחר וישקיע את הכספים בבוגרת....
ההסבר שלי - אין חצי הריון. כשאתה רוכש מועדון כדורגל אתה רוצה שיהיה לך שליטה מלאה על הצעצוע מבלי שמנדהו ממחלקת הנוער יקבע לך פתאום מי עולה לבוגרת, את מי צריך לקדם, על מי כדאי לעשות קופה וכו' וכו'... סוג של סומך רק על עצמי ואנשיי.

ושוב, אני אשמח שגרוס יהיה הבעלים ואייל יחזיק את מחלקת הנוער כי בסוף שני האנשים אוהדים ואוהבים את המועדון (אייל בטוח) ,אבל כדי שזה יקרה קודם כל גרוס יצטרך לרכוש ואח"כ צריך שיהיה כימייה ורצון בין שני האנשים כדי לקדם את הקונספט הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 17-Jun-2016 11:51

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים