שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
16-Jun-2016, 23:18
הודעה: #66
מה צופן לנו העתיד.
(16-Jun-2016 22:30)אופיר34 כתב:  
(16-Jun-2016 17:06)פיליפצוק כתב:  אני אולי אטום אבל אתה סתום בלום והנאיביות שלך ושל הזויים כמוך, תחת הכסות של "דאגה למועדון", עוד תחרב את המועדון סופית.
אם אתה אוהד תתנהג כאוהד, תקנה מנוי ושב בשקט.
אתה רוצה להיות בעלים, ת'שלוף את המזומנים ותקנה את המועדון.
אם אין לך מזומנים, אל תכנס למגרש שגדול על מידותיך.

זה השלב שיוצא לך הדיקטטורה ושם אני מפסיק להתווכח איתך.
רק דבר אחד בקשר לנאיביות - תעבור על הפוסטים שלך מהחצי שנה האחרונה ואז תספר לי מי נאיבי, מי בלום, מי סתום ומי סתם מתלהם...

(16-Jun-2016 16:48)טל.מ כתב:  אבי גרוס רוצה כנראה שהעירייה תיקח את החובות עליה.. אם זה הכיוון חבל על האנרגיה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

החלום שלי זה להבין איך אתה כל פעם מצליח להגיע למסקנות האלה...

(16-Jun-2016 22:21)אלון כתב:  
(16-Jun-2016 20:35)אייל ס כתב:  ביני ובינך(אף אחד לא שומע),אין הצדקה למהלך שבסופו בעלות חלקית או מלאה של אוהדים שלא מוכנים להוציא מכיסם סכום ששווה ל3/4 חודשי חוג של ילדים או 8 שיעור ים פרטים או 3 ארוחות זוגיות או יום בצימר.

סלח לי אייל, אבל אתה כ״כ לא צודק.

אייל צודק וחצי.
הגיון מאד פשוט.
אם יש דבר שחשוב לך , שאתה דואג לו, שנמצא במצוקה אין שום סיבה שבעולם שלא תקריב למענו ע"ח דברים אחרים שנחשבים למותרות בחייך. ולא, חינוך לילדים, בריאות, תחזוקה שוטפת, מיסים וכו' הם לא חלק מהרשימה.

כל תירוץ אחר מעיד רק על דבר אחד - הנושא פשוט לא בראש מעייניך ולא כזה חשוב לך כנראה, וזה בסדר אף אחד לא כופה עליך כלום, אבל לפחות כלפי חוץ שזה יראה וישמע בהתאם.

אייל לא צודק וגם הסיסמאות שלך לא.
לשיטתכם (ולא רק) הכדורגל הופך להיות לעשירים. כלומר אם אין לך 2,000₪ בשנה לשים על הקבוצה שלך, אז אל תצפה שתהיה לך קבוצה. בטח תשאל עכשיו איך 2,000? אז 1,000₪ על מניה עוד 600 על מנוי ( אייל מבקש מחיר יפה) ועוד אם אתה רוצה להביא את הילד/ים מידיי פעם ( כבר לא מדבר על מנוי לילדים ולא על ההוצאות הנלוות בהבאת ילדים למגרש). וזה רק על הקבוצה שלך.
עכשיו אם אתה רוצה לראות ״כדורגל ישראלי״, אז תוסיף עוד בערך 4,500₪ למנוי הכבלים בתוספת צ׳ארלטון.
אז כדורגל ישראלי כמעט ואני לא רואה (מצטער, אין לי את הסכומים האלה בשביל הדרעק הזה), כנ״ל גם את היורו, ואם אצטרך להוציא את הסכומים האלה בכדי שתהיה לי קבוצה בליגה לאומית אז כנראה שאצטרך לוותר על התענוג כדי שאוכל לבזבז אותם על ״מותרות״ להגדרתך.
ולא אני לא אדם קשה יום, ב״ה מתפרנסים בכבוד ואולי אף מעל הממוצע אך עדיין לא בכדי להוציא את הסכומים הנ״ל.
ועשה לי טובה, חסוך ממני את התגובה של ״התמסכנות״ וכו...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
מה צופן לנו העתיד. - אלון - 16-Jun-2016 23:18

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים