שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
15-Jun-2016, 22:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 22:12 אופיר34.)
הודעה: #30
RE: מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 17:08)טל.מ כתב:  אתה אולי חשבת על שטיימנץ ... אני ידעתי שזה לא יכול להיות הוא. לא ידעתי מי זה כן אבל ידעתי מי לא. ועדיין המון זמן כדי רק לגלגל רעיון. אם יש לקבוצה כלשהי רעיון כדי לעשות משהו, הייתי מצפה שבתחום הזמן הזה הרעיון כבר יוצג באיזושהי צורה לקהל, יבדקו מה הלך הרוח יקבלו משוב לכאן או לכאן ואם יחליטו להמשיך יציבו לוחות זמנים כדי שאפשר יהיה לתחום ולהתקדם. מכיון שכל זה לא קורה תחושת הבטן שלי אומרת שזה לא רציני. כמו תמיד אשמח לטעות , ולא זו לא ביקורת על משהו שאפילו אינני יודע מהו. מניסיון האיטיות וחוסר התזוזה לרוב מראים שאין יותר מידי.

אני יודע שלך זה עוד הרבה יותר קשה מאחרים אבל בוא לא נתמם . כולנו פה הולכנו שולל כולל אתה, אייל וכל שאר גדולי הספקנים. את הכוונה בדברי הבנת, ואם תעבור על הפוסטים תבין שאני ממש לא חשבתי שמדובר בשטיינמינץ.

ולגבי הזמן, לא יודע מה זה המון זמן בשבילך. פרשת אליהו התפוצצה לפני חודש לערך. הרעיון היה קיים כבר קודם אבל נשאר בגדר רעיון. מרגע הפיצוץ ומינוי הנאמנת זה התחיל להתגלגל , הסברתי לך למה זה עדיין לא יצא החוצה אבל כשאתה מתחיל להתעקש עם הפרשנויות הנגטיביות שלך אין כבר עם מי לדבר...

(15-Jun-2016 17:13)אלון כתב:  תתפלא, מעולם לא הייתי בהופעה של אייל גולן וגם לא הולך עם נעלי נייק...
ושוב, אתה יכול להתעלם מהמציאות אבל זה לא אומר שהיא לא קיימת.
ולא, אני לא מנסה להשבית שמחות והלוואי (במידה ולא יגיע רוכש רציני) והרעיון הזה יצליח, אבל לדעתי צריך וכדאי לחשוב על הדברים שציינתי. זה שתבוא לאוהדים ותפחיד אותם (גם אם זו המציאות האמיתית) ותומר להם או קבוצת אוהדים או ליגה ג, זו לא הדרך שתסחף אחריה אלפי תורמים...

העיקר שהבנת את המסר...
ולגבי המציאות - תאמין לי שאתה לא מחדש כלום. כולם מבינים ומכירים את המציאות, רק יש כאלה שבמקום לשבת ולהסביר לכולם למה זה לא ילך ,לוקחים יוזמה ומנסים להרים מהלך אף על פי ולמרות המציאות המוכרת. אי אפשר מצד אחד לבכות על מר גורלנו מהבוקר עד הערב ומהצד השני לבטל ולא לתת צ'אנס למהלכים שעם טיפה פחות סקפטיות מכולנו אולי יצליחו להפתיע.

ןבלי קשר, אני מקווה שבסופו של דבר לא נצטרך בכלל את היוזמה הזאת כי אני יודע שלפחות אדם אחד עדיין נמצא בתמונת הרכישה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה צופן לנו העתיד. - אופיר34 - 15-Jun-2016 22:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 15 אורחים