שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
15-Jun-2016, 17:08
הודעה: #28
RE: מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 16:53)אופיר34 כתב:  
(15-Jun-2016 16:28)טל.מ כתב:  תסלח לי ... הבנת הנקרא. בעיני הרעיון שמנסים לגלגל פה לוקח יותר מזמן. לא ברור אפילו מה הרעיון . מין שושו כזה. לא אומר איך צריך להתנהל מה צריך להתנהל או מי צריך לנהל. רואה לוחות זמנים מסתכל בלוח השנה, קורא יום יום פוסטים שלך ואחרים בפייסבוק ובתכלס לא קורה כלום . לוקח יותר מחודשיים להרים רעיון כזה ? אולי . לא יודע . תחושת בטן שלא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נו באמת....
בוא אני אגלה לך סוד - אני ,אתה ועוד שניים שלשה אוהדים עד לפני שלשה שבועות חיינו בתחושה שבני שטיינמינץ ושמעון מנחם עומדים להפוך את הקבוצה לברצלונה הקטנה של ישראל....
אז כן, למרות שגם בתקופה הזאת היו דיבורים ושיחות על הנושא, אף אחד לא ממש קידם את העניין בצורה רצינית כי ביננו, לא נראה לי ששטינמיץ היה זקוק לתמיכה הכלכלית של האוהדים...
מהרגע שהתפוצץ הסיפור העסק התחיל שוב לרוץ, ומה לעשות יש פה מנהלות. מגייסים אנשים, מקימים עמותה, מגדירים תפקידים, מתייעצים עם אנשים, מוודאים אמצעי תשלום, בודקים מערכות סליקה וכו' וכו'....זה תהליך שלוקח זמן.
אז כן ,כל דקה שעוברת לא חוזרת אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

ואלון, הכל תירוצים. כואב לך , חשוב לך, אתה רוצה בטובת הקבוצה ?? תכניס את היד לכיס ותתרום. גם אם זה אומר שהשנה לא תלך להופעה של אייל גולן בקיסריה עם נעלי נייק החדשות שקנית במיוחד לאירוע....

אתה אולי חשבת על שטיימנץ ... אני ידעתי שזה לא יכול להיות הוא. לא ידעתי מי זה כן אבל ידעתי מי לא. ועדיין המון זמן כדי רק לגלגל רעיון. אם יש לקבוצה כלשהי רעיון כדי לעשות משהו, הייתי מצפה שבתחום הזמן הזה הרעיון כבר יוצג באיזושהי צורה לקהל, יבדקו מה הלך הרוח יקבלו משוב לכאן או לכאן ואם יחליטו להמשיך יציבו לוחות זמנים כדי שאפשר יהיה לתחום ולהתקדם. מכיון שכל זה לא קורה תחושת הבטן שלי אומרת שזה לא רציני. כמו תמיד אשמח לטעות , ולא זו לא ביקורת על משהו שאפילו אינני יודע מהו. מניסיון האיטיות וחוסר התזוזה לרוב מראים שאין יותר מידי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה צופן לנו העתיד. - טל.מ - 15-Jun-2016 17:08

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 19 אורחים