שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
02-Jun-2016, 18:17
הודעה: #31
RE: דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
אופיר יקירי,אני מאוד נהנה לראות אותך אוכל את הכובע פעם אחרי פעם בלי קשר לסיטואציה(גם שאתה בעד וגם שאתה נגד) ואתה לא היחיד,מכיר מקרוב את התופעה,חוויתי אותה מקרוב ותתפלא,גם אני הייתי שם בעבר.
.אולי זה הגיל/אולי הניסיון/אולי המכות שחטפתי/אולי שילוב של השלשה ,אך החיים לימדוני לקרוא בין השורות ובעיקר לקחת מכל אדם את החלקים הטובים שבו ולגמד את הפחות טובים(זה עובד ברוב המקרים אם אלו שיש להם תקנה).
אני בניגוד ללא מעט,לא חושב שכשרונות גדולים ואפילו לא בינוניים גדלו במחלקת הנוער של מכבי נתניה,כדי לא לפגוע באיש לא תשמעו מימני התיחסות לשם כזה או אחר.
אני משוכנע שלא מעט דברים צרכים להשתנות וחייבים להוסיף תכנים חסרים.
מכיוון שעד שהנושא לא יסגר סופית,אין טעם להראות תכנים ותוכניות,אך תיהיה סמוך ובטוח שאין לי עיניין להוציא שקל מכיסי ומכיס חברי הטובים רק כדי לדאוג לסידור עבודה או שכר לאדם כזה או אחר.
הסתובבתי בשנים האחרונות לא מעט במתחם שפירא ומודע ליתרונות ולחסרונות של האנשים,פגשתי אנשי מקצוע שהציעו עזרתם והראו את הדרכים האופטימליות והראליות ויש גם מגבלות תקציביות ולעיתים התנהלותיות.
מהסה"כ יש לי עיניין לעשות את התלכיד המקצועי והחברתי הנכון ובעיקר להחליף לא מעט דיסקטים התנהלותיים ולהוסיף תכנים מקצועיים חסרים.
כל מי שירצה לעזור בצורה כנה ואמתית ויש לו את היכולות,בטוח שנמצא לו את הדרך להשתלב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה - אייל ס - 02-Jun-2016 18:17

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים