מכבי נתניה

גירסה מלאה: דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...16424.html

התרשמתי מדראפיץ יותר כשהוא אימן בבית"ר ת"א רמלה מאשר בבית"ר י-ם. בנה שם קבוצה טובה ומאומנת בתקציב נמוך מאוד.
(02-Jun-2016 10:04)yaron73 כתב: [ -> ]http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Ar...16424.html

התרשמתי מדראפיץ יותר כשהוא אימן בבית"ר ת"א רמלה מאשר בבית"ר '-ם. בנה שם קבוצה טובה ומאומנת בתקציב נמוך מאוד.

אמן!
אם וכאשר אז הרווחנו פעמיים, מה פתאום שרה שרה שיר שמח מאיפה הוא צץ?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
אכן ראיתי את הנולד מיד עם פרסום רשימת הדרישות של רועי דניאל לאלי טביב. אנשים פה פקפקו.
(02-Jun-2016 10:11)amir כתב: [ -> ]אם וכאשר אז הרווחנו פעמיים, מה פתאום שרה שרה שיר שמח מאיפה הוא צץ?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

באמת מוזר מאיפה הוא צץ.
גילי לנדאו האחרון שמתאים לאמן בסיטואציה הנוכחית.
(02-Jun-2016 10:16)משה.ד כתב: [ -> ]אכן ראיתי את הנולד מיד עם פרסום רשימת הדרישות של רועי דניאל לאלי טביב. אנשים פה פקפקו.

אנשים פה תמיד מפקפקים...
ההתמסכנות של חלקינו בתקופה האחרונה שברה את כל השיאים של הפורום הזה.
הפכו אותו למוריניו ואת מכבי נתניה להפועל מג'דל כרום...

ואני אומר את זה גם אם סלובו לא יחתום בסוף.
שורה מהכתבה שקצת ברחה ולא קיבלה התייחסות

היא העובדה שבני לם לקח על עצמו את אימון קבוצת הנוער , האם מאמן הקבוצה בעונה שעברה פוטר \הועזב ?
(02-Jun-2016 12:02)זיו פלם כתב: [ -> ]שורה מהכתבה שקצת ברחה ולא קיבלה התייחסות

היא העובדה שבני לם לקח על עצמו את אימון קבוצת הנוער , האם מאמן הקבוצה בעונה שעברה פוטר \הועזב ?

אני מקווה שלא !
עם כל ההערכה והנוסטלגיה והפאלשים הבלתי נשכחים... מחלקת הנוער בהנהגתו של בני לא מוכיחה את עצמה כבר שנים רבות. לא ייתכן שכל כך הרבה שנים מחלקת הנוער לא הצליחה להצמיח אפילו שחקן אחד לגיטימי טיפה מעל הרמה הבינונית מינוס שהורגלנו לקבל בשנים האחרונות מהמחלקה (ותסלחו לי אבל עידו לוי ,ירין ודומיהם לא נכנסים לקטגוריה של איכות מבחינתי)
זה נתון פשוט זוועתי שאפילו סטטיסטית לא ניתן להסבר.
וגם פה נשאלת השאלה, מי קיבל את ההחלטה?
אולי הוא לא הסכים לקצץ בשכר ולכן נשלח הביתה ?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's