שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
02-Jun-2016, 18:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Jun-2016 על ידי 18:02 אופיר34.)
הודעה: #25
RE: דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
עידן , נושא הנוער הוא לדעתי הנושא היחידי שאני לא מסכים איתך לגביו ולא נפתח את זה שוב כי זה עלול להגרר למחוזות נידחים...

אני רק שוב אומר בקצרה את דעתי - שחקני הבית שלנו לא מקבלים במה בשנים האחרונות מהסיבה הפשוטה שהם לא מספיק טובים. הם גם לא בינוניים. הם פשוט שחקנים שלא מתאימים לרמה. וכן, אני יודע שלפעמים אנחנו מביאים סחורה דומה מבחוץ. לא מצדיק את זה ולא תומך בזה. אין מקום לא לאלה ולא לאלה.

ואני קורא פה את אייל ותוכניותיו לגבי הנוער והאמת, עם כל ההערכה שלי לאייל, לצערי גם הוא מסרב להחליף דיסקט. במחלקת הנוער שלנו לא מלמדים לשחק כדורגל כבר שנים, שחקנים לוקים בדברים הבסיסים ביותר, המחלקה לא ייצרה שחקן אחד איכותי לרפואה בשנים האחרונות ולמרות כל אלה ממשיכים עם אותו פורמט, עם אותם מאמנים ועם אותם שיטות עבודה.

רפורמה בצוות המיקצועי של מחלקת הנוער הוא מהלך הכרחי (עם כל האהבה לבני לם) ובאמת חבל לי שמסרבים להבין את זה.

(02-Jun-2016 17:52)טל.מ כתב:  ומצד שני הנוער בנתניה כבר שנים מגרד תחתית אז כשרונות גדולים כנראה שאין שם. למה הכשרונות שכבר יש בורחים לטוברוק בגיל צעיר או עוזבים קבוצה אחרת ? את זה עוד לא פענחתי. מכבי תא לא מעלה כמעט אף שחקן נוער, לטוברוק אין בכלל קבוצה בוגרת בליגה בכירה, מכבי חיפה חוץ מנטע לביא שעלה השנה - כמו מכבי תא , לא מעלה שחקנים בכלל אלא רק רוכשת. אז לכאורה לאן הם ילכו ? אולי הבעיה היא לא כל כך בכישרון אלא מה עושים איתו . עידן כל השחקנים שהזכרת הם לא פספוס. הם שחקנים משלימים אף אחד מהם לא כוכב . עדי נמני וריף מסיקה שוחררו בזמנו כי לא היו אז מספיק טובים. עידו לוי שיחק שנים בבוגרת ועזב על רקע כספי. דודי תירם בסופו של יום לא הותיר רושם גם ברעננה, וצלישר יסלחו לי כולם לא שחקן גדול גם בקש, איתי מנצור נעלם, וירין חסן ילך כנראה גם, מישהו יכול להגיד שהוא פספוס ? בעיני היחידים שאפשר לקרא להם שחקנים שעזבו את המועדון הם אלה שנמכרו - עזרא מוגרבי בן הרוש דגני. מי יותר מי פחות. כל השאר ... לא מורגש אם הם פה או שם.

ולעומת עידן, זה אולי הנושא היחידי שאני מסכים איתך....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה - אופיר34 - 02-Jun-2016 18:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים