שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
02-Jun-2016, 17:22
הודעה: #23
דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה
(02-Jun-2016 15:04)אופיר34 כתב:  
(02-Jun-2016 13:04)אייל ס כתב:  איש לא נשלח הביתה...(הבנתי שהוא ימשיך לעבוד כמאמן במחלקת הנוער).
המינוי שלו היה מוקדם מדי(לפני עונה),כך לפחות סברתי אז ולעתים כשזה מוקדם מידי ולא הולך....אז מתרסקים(וזה כמעט מה שקרה לנוער).
ומכיוון שבני ב4 שנים האחרונות הגיע על תקן משיח(כל פעם שהמאמן נכשל),החליטו להקדים את בוא המשיח ליוני,טרום תחילת האימונים(ולא לחכות לאמצע העונה).
ועכשיו חובת ההוכחה עליו!

אני באמת לא מבין מדוע במסגרת הרענון הכללי שמנסים לעשות במועדון, במחלקת הנוער עולם כמנהגו נוהג.
המחלקה כבר שנים לא מייצרת שום שחקן נורמלי לקבוצה הבוגרת, ילדים ונערים מאיזור השרון מעדיפים מועדונים כמו טוברוק ורעננה, אין כמעט הישגים ספורטיבים לקבוצות המחלקה, לא רואים שום תהליך של לימוד המשחק (ולהעיף כדורים למעלה זה לימוד), שחקנים לוקים ביסודות המשחק ועוד ועוד....

וכל זה עדיין לא גורם לאף אחד לעשות רה ארגון וחשיבה חדשה.
בני לם ,עם כל הכבוד ,עשה את שלו. הגיע הזמן למשהו חדש, מיקצועי ,שמביא קבלות. שינוי במחלקת הנוער זועק לשמיים !

כל הדיבורים האלה מחזירים אותי לאותה טענה שהעליתי בכל ויכוח, לעיתים סוער, על מחלקת הנוער. מתי טל בנין אימן כאן? עברו מאז 4 שנים בערך? וגם הוא שילב צעירים רק מחוסר ברירה- מאז מכבי נתניה מעדיפה להביא בררה מבחוץ. כל מי שנתניה לא רצתה, קבוצות אחרות בשרון לקחו והשביחו. זה עדי נמני, וזה ריף מסיקה, וזה בן כוואז, ואני מרשה לעצמי להגיד גם בן בינימין שלא מצאו לו מקום בגלאקטיקוס של הלאומית, ובעונה שעברה אפשר להוסיף את עידו לוי שיותר הצליח ודודי תירם שפחות מצא את מקומו. הרי אלה אותם נתנייתים בינוניים פלוס כמה רעננים בינוניים- כמו בבייב, ושוקר, ויוגב לרמן, ותרשו לי לצרף לרשימה את בינבנישתי שהוא לא מעבר לשחקן שכונתי, ויובל שבתאי שאם בקיץ שעבר מישהו כאן היה אומר שצריך להביא אותו כולם היו מסתלבטים עליו והנקודה היא ששחקנים מקבלים שם צאנס, בתוך מנגנון שעובד בשקט ובמקצועיות, משדרגים את עצמם, ומשתפרים. בנתניה כמעט אף אחד מהסגל של רעננה לא היה מקבל צאנס- בטח אם הוא צמח בנוער שלנו. למה? לא יודע... רק ה׳ יודע במה עשרות שחקני הרכש שעברו כאן וחלקם עלו הון- עדיפים.
היום אנשים מתפלאים שבחור צעיר רוצה לרעננה.
למה הוא רוצה לרעננה? למה הוא רוצה לטוברוק? כי הוא יודע שבנוער של מכבי נתניה זה עובד כאילו זו קבוצה גדולה ועשירה, כשבפועל היא ממש לא. כשמכבי ת״א או מכבי חיפה משאילות שחקן זה כי איכותית אין לו מקום בסגל כי על המשבצת שלו יושבים שחקנים שכבר הוכיחו את עצמם איפשהו וזרים במאות אלפי דולרים.
מה קורה בנתניה? עושים לך בכאילו בוחנים אותך, אם תיתן כל משחק גול יש סיכוי שמידי פעם תהיה בסגל. אם תהיה בסדר זה לא מספיק.
בנתניה שוער חייב להיות ישר בופון, מגן חייב ישר להיות פיליפ לם, וחלוץ חייב מהיום הראשון להפציץ. למה? כי אם לא הוא ימצא את עצמו מתאמן על חול במגדל העמק, שם אולי(!!!) מישהו יעקוב אחריו, אם הוא יכבוש הרבה יגידו שזה בגלל שהרמה נמוכה וזה מה שהוא שווה ואם הוא לא יתאקלם חס וחלילה ברמה החובבנית הזו, ישבר מהנסיעות, ולא יקרע שם את הדשא הלך עליו סופית... בגיל 19-20 מחליף מקצוע ושלום על ישראל כשאין לו אפילו כסף לעשות בגרות שהוא לא עשה בגיל 16-17 בגלל הכדורגל.
אני לא יודע כמה דין גבאי פחות כשרוני מאבא שלו אבל אני בטוח שאת אבא שלו לא ישר זרקו בלי כמעט שום צאנס. התוצאה? בגיל 21 הילד מאבד עניין ופורש. וזה עוד ״הבן של״ שאבא עוד זרק פה ושם מילה. בחור מדהים שקשה לי להאמין שהיה בעייתי, וכשרון יש- אז מה בעצם קורה כאן שבחור כזה ששווה לפחות ליגה לאומית וגם הוכיח את זה- פורש בגיל כזה?

הורים רואים מה קורה כאן ומה קורה ברעננה. היום הורים לוקחים את הילד שלהם לאיפה שיהיה לו סיכוי לקבל צאנס כדי שלא יאבד עניין בגיל 18-19 אחרי השקעה של 7-8 שנים. בנתניה הילדים האלה לא מקבלים צאנס גם כשהקבוצה חרא. ברעננה, ק״ש ומכבי פ״ת הם יקבלו צאנס בכל מצב כי זו מדיניות!!!
אגב, זו גם הסיבה לבריחה מהמחלקה של מכבי ת״א וכבר הזכרתי שזו הזדמנות נהדרת לקלוט משם כשרונות- כי היום במכבי ת״א אין מקום לשלב שחקנים צעירים מהמחלקה- ומי שחושב שזה לא שיקול טועה בענק!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
דראפיץ' צפוי לחתום לשנתיים במכבי נתניה - עידן444 - 02-Jun-2016 17:22

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 12 אורחים