שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס
02-Jun-2016, 9:54
הודעה: #4
להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס
(02-Jun-2016 9:49)אייל ס כתב:  מכיוון שאתה כותב גם כאן וגם בפייס ואני בפייס קורא סמוי ולא יכול להגיב אתן לך תשובה ממיטב ידיעתי.
1.זה הארוע השני שהיא מטפלת בתחום הכדורגל ואני משוכנע שבעונה פלוס שהיתה בהפועל פ"ת למדה שיעור או שניים בתחום.
2.מרבית האנשים(לא רבים) שתרמו בשנים האחרונות סכומים לא מבוטלים ולא רצו לספר לחברה היו אוהדים נטו של מכבי נתניה שהגיעו ממניעים נקיים לחלוטין ולא ביקשו אתנן(שגב בעונת 12/13 היה חריג).
3.בניגוד ל"תורמים הסמויים" לביבי וברק וחבריהם,בתחום הכדורגל הלגיטימי(ולמיטב ידיעתי למעט בתקופות שגב ואוסידון שאני פחות שולט,כל הכספיים בנתניה לגיטימיים),התורמים הסמויים הם תורמים אנונימיים שרוצים לעזור אך לא רוצים פירסום.
.המושג מממן חיצוני מגיע מכיוון אחר לחלוטין וחייבים להבין את משמעותו,בונים תקציב ומסתמכים על מקורות,המקורות שונים ולתקציב יש יעודיים שונים,מגיע אוהד שמוכן לתרום אך מייעד את תרומתו לנושא מסויים(צובע את הכסף)לדוגמא,נבנה תקציב לעונת 16/17 שבסעיף מאמן נרשם 300,יוצר קשר אוהד אלמוני ומציע עזרתו נקודתית לסעיף מאמן בלבד על מנת שיגדלו המקורות לאותו סעיף והבחירה תיהיה רחבה יותר.
בדיוק כמו שאוהדים יאספו כסף ויאפשרו למאמן לחזק את המועדון(בלי לנקוב בשם השחקן)בשחקן בשיעור קומה על פי החלטת המאמן.

תיזהר מהפייס, יהיה לך קשה להישאר בתור ״קורא סמוי״...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אלון - 02-Jun-2016 9:54

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים