מכבי נתניה
להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס (/showthread.php?tid=2998)

עמודים: 1 2 3

להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - זאב רווח - 01-Jun-2016 23:01

אחרי שבנתניה ביזו אותו בתחילת העונה שעברה ועשו בכך טעויות גדולות גם מקצועית וגם אנושית , ראוי שאותם אנשים שלא רצו אותו בנתניה והכוונה לדב לנד ישראל אייל סגל ובלדב , יעזרו לתקן את המצב וידאגו שדראפיץ' יחתום בנתניה .

אני מבטיח לכם גם עם תקציב נמוך גם עם מינוס 9 נקודות עם דראפיץ' נעלה ליגה

RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - פיליפצ'וק - 02-Jun-2016 9:30

אותי מעניין לדעת:
1.מי לוחש על אוזנה של הגב' ליזה בענייני מקצועיים (ברור לי לדוגמא שאת סלובו או את רונן גבאי היא לא מכירה).
2.מה האינטרס של אותם אנשים מאחורי הקלעים לגבי ההמשך.
3.מי זה "המממן החיצוני" שמוכן לשאת בעלות שכרו וצוותו של סלובו עפ"י הפרסומים ומה האינטרס מאחורי זה.

RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אייל ס - 02-Jun-2016 9:49

מכיוון שאתה כותב גם כאן וגם בפייס ואני בפייס קורא סמוי ולא יכול להגיב אתן לך תשובה ממיטב ידיעתי.
1.זה הארוע השני שהיא מטפלת בתחום הכדורגל ואני משוכנע שבעונה פלוס שהיתה בהפועל פ"ת למדה שיעור או שניים בתחום.
2.מרבית האנשים(לא רבים) שתרמו בשנים האחרונות סכומים לא מבוטלים ולא רצו לספר לחברה היו אוהדים נטו של מכבי נתניה שהגיעו ממניעים נקיים לחלוטין ולא ביקשו אתנן(שגב בעונת 12/13 היה חריג).
3.בניגוד ל"תורמים הסמויים" לביבי וברק וחבריהם,בתחום הכדורגל הלגיטימי(ולמיטב ידיעתי למעט בתקופות שגב ואוסידון שאני פחות שולט,כל הכספיים בנתניה לגיטימיים),התורמים הסמויים הם תורמים אנונימיים שרוצים לעזור אך לא רוצים פירסום.
.המושג מממן חיצוני מגיע מכיוון אחר לחלוטין וחייבים להבין את משמעותו,בונים תקציב ומסתמכים על מקורות,המקורות שונים ולתקציב יש יעודיים שונים,מגיע אוהד שמוכן לתרום אך מייעד את תרומתו לנושא מסויים(צובע את הכסף)לדוגמא,נבנה תקציב לעונת 16/17 שבסעיף מאמן נרשם 300,יוצר קשר אוהד אלמוני ומציע עזרתו נקודתית לסעיף מאמן בלבד על מנת שיגדלו המקורות לאותו סעיף והבחירה תיהיה רחבה יותר.
בדיוק כמו שאוהדים יאספו כסף ויאפשרו למאמן לחזק את המועדון(בלי לנקוב בשם השחקן)בשחקן בשיעור קומה על פי החלטת המאמן.

להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אלון - 02-Jun-2016 9:54

(02-Jun-2016 9:49)אייל ס כתב:  מכיוון שאתה כותב גם כאן וגם בפייס ואני בפייס קורא סמוי ולא יכול להגיב אתן לך תשובה ממיטב ידיעתי.
1.זה הארוע השני שהיא מטפלת בתחום הכדורגל ואני משוכנע שבעונה פלוס שהיתה בהפועל פ"ת למדה שיעור או שניים בתחום.
2.מרבית האנשים(לא רבים) שתרמו בשנים האחרונות סכומים לא מבוטלים ולא רצו לספר לחברה היו אוהדים נטו של מכבי נתניה שהגיעו ממניעים נקיים לחלוטין ולא ביקשו אתנן(שגב בעונת 12/13 היה חריג).
3.בניגוד ל"תורמים הסמויים" לביבי וברק וחבריהם,בתחום הכדורגל הלגיטימי(ולמיטב ידיעתי למעט בתקופות שגב ואוסידון שאני פחות שולט,כל הכספיים בנתניה לגיטימיים),התורמים הסמויים הם תורמים אנונימיים שרוצים לעזור אך לא רוצים פירסום.
.המושג מממן חיצוני מגיע מכיוון אחר לחלוטין וחייבים להבין את משמעותו,בונים תקציב ומסתמכים על מקורות,המקורות שונים ולתקציב יש יעודיים שונים,מגיע אוהד שמוכן לתרום אך מייעד את תרומתו לנושא מסויים(צובע את הכסף)לדוגמא,נבנה תקציב לעונת 16/17 שבסעיף מאמן נרשם 300,יוצר קשר אוהד אלמוני ומציע עזרתו נקודתית לסעיף מאמן בלבד על מנת שיגדלו המקורות לאותו סעיף והבחירה תיהיה רחבה יותר.
בדיוק כמו שאוהדים יאספו כסף ויאפשרו למאמן לחזק את המועדון(בלי לנקוב בשם השחקן)בשחקן בשיעור קומה על פי החלטת המאמן.

תיזהר מהפייס, יהיה לך קשה להישאר בתור ״קורא סמוי״...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אייל ס - 02-Jun-2016 9:59

חשבתי לפתוח כרטיס רק כדי לענות לפוסטים כאלו ואחרים,לשמחתי נתתי לעצמי צ'אנס להמתין עוד..ואז הבנתי שזה אבוד מראש ווויתרתי על הרעיון.

להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - טל.מ - 02-Jun-2016 10:05

אבוד ומכור .

Sent from my iPhone using Tapatalk

להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אלון - 02-Jun-2016 10:24

(02-Jun-2016 9:59)אייל ס כתב:  חשבתי לפתוח כרטיס רק כדי לענות לפוסטים כאלו ואחרים,לשמחתי נתתי לעצמי צ'אנס להמתין עוד..ואז הבנתי שזה אבוד מראש ווויתרתי על הרעיון.

מציע לך לא להיכנס לזה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אייל ס - 02-Jun-2016 10:34

לא מעט הציעו לי לא להכנס לזה כאןTongue
שם אני עדיין מאופק,בעיקר שאסור לי להיות בעל כרטיס שם..

RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - משה.ד - 02-Jun-2016 10:45

אייל אתה לא לבד בנושא הפייס יש עוד כמה מפגרים בנושא ואני אחד. מהם

RE: להחתים את סלובודאן דראפיץ' ומהר אסור הפעם לפספס - אופיר34 - 02-Jun-2016 10:48

(02-Jun-2016 10:34)אייל ס כתב:  לא מעט הציעו לי לא להכנס לזה כאןTongue
שם אני עדיין מאופק,בעיקר שאסור לי להיות בעל כרטיס שם..

הפייס הוא לא המקום המשפחתי והקומפקטי שיש לך כאן....
לא תוכל להגיד בפלטפורמה הזאת את הדברים שאתה אומר כאן... הריקושטים יעופו לכל עבר ולא כל אחד ייקח את זה לכיוון שאתה רוצה שייקחו.

למרות שאת האמת הייתי שמח לראות קצת אקשן גם בג'ונגל של הפייס...