שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אז מיהו האיש המסתורי שקנה את מכבי נתניה?
07-May-2016, 20:15
הודעה: #7
RE: אז מיהו האיש המסתורי שקנה את מכבי נתניה?
טבעי וצפוי שהתקשורת תעשה מטעמים מהנושא הזה. הרי ברור לכולם שפגיעה באגו של העיתונאי ובזכות הפרסום הראשוני היא אחת מהחטאים הגדולים ביותר שהפציינט מסוגל לעשות... ועל זה קצפם של כל המתייפיפים בתקשורת.
לא מעניין אותם עאלק זכות הציבור או טובת הכדורגל או טובת מכבי נתניה, מעניין אותם רק דבר אחד - להוציא כותרת עם שם ואם אפשר לעשות את זה לפני כולם. ברגע שהדבר הזה נבצר מהם לאורך כל כך הרבה זמן אין ספק שזה מעביר אותם על דעתם.

בסופו של דבר לא מדובר באיש עולם תחתון ,רוצח, אנס, גנב או כל סוג אחר פליליסט. על זה אני מוכן לחתום, כי אפילו מרים פיירברג עם כל הלהט שלה למצוא רוכש, לא תעשה מהלך כזה מטופש וחסר אחריות רק בשביל לקבל שקט בגזרת קבוצת הכדורגל שלה.

וביננו, תמיד יהיו ביקורות וטענות כי אם האיש היה חושף את עצמו מדיי וואן אותה תקשורת היתה טוענת שהנה הגיע עוד אחד שמנסה לתפוס טרמפ וכותרות ,וזה לא רציני, ואל תבנו על זה ובלה בלה בלה....שעושים את זה באנונימיות כמובן שאז מדובר ברוצח שמסתובב חופשי ואוטוטו יחסל את כולנו....

בקיצור, גם אני הייתי מעדיף אם לכולנו היה שם ביד אבל אם זה כרגע התנאי של האיש ,ולא מדובר בפושע או פליליסט מכל סוג שהוא (ואני סומך על העירייה שלא זה המקרה) אז אני מוכן לחיות עם זה בשלב זה .
בסופו של דבר האיש יחשף בין אם מרצונו ובין אם לא כי התקשורת לא תיתן מנוח לנושא הזה.
אני רק מקווה שהלהט הבלתי נשלט הזה לשם לא יגרום למפח נפש שכולם יצטערו עליו בסוף...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אז מיהו האיש המסתורי שקנה את מכבי נתניה? - אופיר34 - 07-May-2016 20:15

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים