שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שומע את "מצוקת" השחקנים...
31-Mar-2016, 15:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Mar-2016 על ידי 15:10 עידן444.)
הודעה: #32
RE: שומע את "מצוקת" השחקנים...
סליחה, האמת שבחלק מהמקורות המודל הגרמני הוא 51% בידי האוהדים. בחלק אחר 49%.
הלואי ונגיע למצב של 51%.

(31-Mar-2016 15:02)פיליפצוק כתב:  
(31-Mar-2016 13:27)עידן444 כתב:  
(31-Mar-2016 13:12)פיליפצוק כתב:  אם בעיר נתניה רבתי אין אף בעל ממון שמעוניין לממן קבוצת בוגרים מקצוענית על כל המשתמע מכך צריך לסגור את הבאסטה.
עירייה צריכה לממן רק פעילות של מחלקות ילדים ונוער וזהו!
זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי.
זה קורה רק בערים נחשלות ופרמיטיביות וכנראה שנתניה עדיין עיר כזו.
אני לא יתפלא אם בסופו של דבר כל התסבוכת הזו תביא להפלה של הגב' פיירברג מכס ראשות העיר.

זה קורה ב- 99% מהערים.
ואם זה נראה יותר טוב ציבורית אז שילך למחלקת הנוער והקבוצה הבוגרת לא תראה שקל. אם אני לא טועה ככה זה ברעננה.
שורה תחתונה בדרך הזו עירית רעננה מעבירה כסף להפועל רעננה(לדעתי סכומים לא מבוטלים בכלל בעיר שכדורגל עוד יותר לא מעניין בה מאשר בנתניה).

אגב, בב"ש יש בעלים נפלאה ואמידה מאוד והקבוצה מקבלת הקצבה עירונית של 2 מיליון ש"ח בשנה וממה שאני מבין זה גם צפוי לגדול.

ונבנה שם גם אצטדיון כדורגל, וגם היכל כדורסל נהדר(בושה שבעיר כמו נתניה כל מה שיש זה אולמות של בתי ספר...).
בקיצור, יש מקומות שבהם מדברים על ספורט ויש מקומות שבהם עושים.

ושלא תטעה- קבוצת כדורגל כמו שיש בב"ש מרימה את כל העיר!

תפריד בין תמיכה שנתית קבועה ועזרה בהקמת מתקנים לבין התערבות יומימיות בסחלה הזה שנקרא כדורגל ישראלי.
האחוזים שלך ירדו משמעותית.
"זה בושה שבשנת 2016 עיר כמו נתניה עדיין מערבבת כסף מוניציפאלי עם כל הסחלה של כדורגל ישראלי."-
לא התייחסת כאן לקבוצה עירונית- אם זה היה המצב אתה צודק כי קבוצות עירוניות באמת אין המון. בליגת העל אני חושב שיש רק את עכו שבקושי מחזיקה מעמד.
דיברת על כסף מוניציפלי שהולך לכדורגל- וזה קורה ברוב מוחלט של הערים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שומע את "מצוקת" השחקנים... - עידן444 - 31-Mar-2016 15:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים