שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
13-Mar-2016, 14:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2016 על ידי 14:15 עידן444.)
הודעה: #79
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
(13-Mar-2016 13:48)פיליפצוק כתב:  מועדון שאחרי 30 שנה בלי שום תואר מגיעים אליו במומצע 3000-3500 איש למשחקי בית, זה ממש לא מובן מאליו ואני לא מגמד או מבטל את זה.
יחד עם זאת, נדמה לי שקופצים כאן מעל הפופיק ולא יודעים את המקום האמיתי של המועדון הזה והוא בקבוצה השנייה של של המועדונים עם הקהלים אחרי ארבעת הקבוצות הגדולות וכן למרות שזה מעצבן חלק מהאנשים פה, אני מוסיף גם את ב"ש שלדעתי יש להם קהל גדול יותר.

היום לא, עוד שנה שנתיים כאלה ישאירו לנו אבק.
אוהבים או לא אוהבים- זה המצב.
ככה זה עובד כאן בארץ. בטח בערים גדולות עם מסורת(כדי שאף אחד לא ישלוף לי כאן בטעות את רעננה או ק"ש כדוגמה לזה שגם הצלחה לא מביאה קהל- שאגב ק"ש באחוזים ביחס לגודלה מביאה קהל יפה).

כל הדיון הזה נולד מהאצטדיון. אז יש תסריט איימים שהוא יהפוך לפיל לבן. אבל גם יש תסריט שבא מישהו רציני, לוקח את המועדון, העיר היא עיר בגדילה מתמדת עם צפי ל 350,000 תושבים תוך 20-30 שנה- אצטדיון של 12-14 אלף מקומות בלי אופציה להגדלה פשוט יהפוך במהרה ללא מתאים.
מצטער שיש לי תקווה שתסריט כזה לא הזוי מידי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום נתניה רחוקה שנות אור מלמכור 10,000 מנויים. אף אחד לא משלה עצמו שכן. אל תכניס לנו מילים לפה.
אבל אי אפשר לבנות אצטדיון עם ראייה צרה כל כך ולמה מתאים היום. בעיר עם תוכניות עתידיות כמו נתניה פשוט אי אפשר להתנהל ככה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל - עידן444 - 13-Mar-2016 14:06

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים