שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
13-Mar-2016, 0:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2016 על ידי 0:04 עידן444.)
הודעה: #73
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
עזוב אופיר, אנשים כאן שופטים לפי הרגע. היום ב״ש הכי גדולה. מכבי נתניה, הפועל פ״ת והפועל חיפה הכי קטנות.
לא מסוגלים לנתח את העבר, לא מסוגלים להפעיל טיפה את הדמיון כדי להבין שאין דברים כאלה שמועדון כשלון לאורך שנים עדיין מחזיק בקהל כזה, שמועדון כזה מביא 24,000 אוהדים לגמר גביע.
מסתכלים על הרגע.
אם הייתי בראש של פיליפצוק לא הייתי משקיע עוד דקה אנרגיה בכדורגל ישראלי. הדבר היחיד שמחזיק אותי הוא תקווה ואמונה שכן יקרה כאן שוב משהו גדול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(12-Mar-2016 23:49)henry1 כתב:  בדר"כ גמר גביע נותן מבט מעניין על פוטנציאל הקהל. ב"ש בגמר ב- 97 מול מכבי ת"א מילאה את שערים 13-16 ועוד שני יציעים במערבי. משהו כמו 11,000. אגב, האצטדיון לא היה קרוב להיות מלא.
בגמר מול הפועל ר"ג, היא הביאה בערך 20,000 אולי 22,000 אוהדים וגם היה עוד הרבה מקום.

אם אנחנו מהליגה השניה הבאנו 24,000 אוהדים, זה רק מראה על הפוטנציאל של המועדון. ברור, כמו בב"ש ובכל קבוצה בארץ, שכדי שזה יתורגם לאצטדיון מלא בכל שבוע, אך ורק בעלים עם חזון וכסף יכול לגרום לזה לקרות.

בב"ש אלונה חיכתה בערך 6-7 שנים עד שבאמת פתחה את הכיס ועד שהם הגיעו למצב של כ - 12,000 מנויים. לקח להם זמן, זה לא קרה בשנה-שנתיים, אבל בסוף זה קרה וזה עוד יגדל. למה? כי יש להם פוטנציאל. גם לנו יש את אותו פוטנציאל ואף יותר, גם בזכות ההיסטוריה שלנו. כמות האוהדים של נתניה מחוץ לנתניה גדולה מזאת של ב"ש מחוץ לב"ש.
בואו לא ניקח את יאמר כדוגמה. אחד שהצהיר מראש שהוא בא לחמש שנים, קבוצות אפורות ומשעממות, אצטדיון הקופסא...לא בר השוואה בכלל לב"ש של אלונה.

לא צריך לגמד את הפוטנציאל שלנו. לא נופלים ואף עולים על אלה מב"ש.

Welcome!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל - עידן444 - 13-Mar-2016 0:01

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים