שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
12-Mar-2016, 21:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Mar-2016 על ידי 21:33 עידן444.)
הודעה: #66
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
(12-Mar-2016 20:59)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2016 20:45)משה.ד כתב:  שתהיה פה קבוצה כמו בבש אז יגיע גם קהל כמו בבש

לא באותם כמויות, כי הפוטנציאל שונה, זה מה שאני בא להסביר.
הלוואי שתהיה קבוצה טובה, שתרוץ לאליפות עם רבבת צופים ביציעים.
זה הפוטנציאל והלוואי שעוד בחיינו זה יתגשם.

מה זה פוטנציאל? על מי בדיוק אתה בונה בנגב? על הבדואים? ב״ש ונתניה ערים באותו גודל +- ואני מוכן להתערב שאני מכיר את ב״ש ואת הדרום פי 1000 יותר טוב ממך.
יודע בדיוק מי זו הפועל ב״ש ומה הפוטנציאל שם וכמה יש שם אוהדים של קבוצות אחרות בגלל שנים רעות כמו שאנחנו חווים. ואיך יוצאים מזה? קודם כל תקווה, אחר כך הצלחות, אחר כך מתקן יכול לתת אחלה פוש. שם יש את הכל מהכל ביחד בבת אחת כמו בהזמנה. וזה ברור שעוד כמה שנים כאלה לא יהיה ילד אחד בב״ש שיהיה אוהד של קבוצה אחרת מלבד הפועל ב״ש גם אם אבא שלו אוהד של קבוצה אחרת. שוב- אפקט ההצלחה בתוך עיר גדולה וזה בכלל לא משנה אם זו ב״ש בדרום, חיפה, או פ״ת שדבוקה בתחת של ת״א.

נתניה?
לא תקווה!
לא הצלחות- רק כשלונות!
מתקן טוב שרחוק מלייצר אפקט ביתיות- שוב, בעיקר כי הקבוצה חרא!
מה היה עוזר לי טרנר עם הייתי בקושי ממלא שם יציע אחד?
אתה מתעסק בניחושים כשאני מביא לך מספרים ועובדות סטטיסטיות ואני הילד...
הפועל חיפה גידלה קהל של 7,8,10 אלף איש על הפרצוף של מכבי חיפה אז נתניה בתקופה טובה לא תגדל דורות חדשים של אוהדים? עפ״י איזה הגיון מעוות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

״טווח הנראה לעין״- מה זה המושג הזה? אתה רואה מצב שנתניה תבנה אצטדיון חדש בעוד פחות מ 100 שנה? יש משהו שאתה יודע ואנחנו לא? אתה יודע כמה דברים יכולים לקרות ה 100 שנה?
אצטדיון לא בונים ל 5 לא ל 10 וגם לא ל 20 שנה.

בב״ש עשו טעות קריטית שתעלה להם ביוקר כבר בשנים הקרובות- ואנחנו עוד ניפגש אם אני צודק או לא!
שם פשוט קל לראות את זה בטווח הקרוב. אבל גם אם זה היה בפ״ת הייתי אומר לך אותו דבר.

בב״ש בנו את האצטדיון הכי קטן בארץ חוץ מעכו מהאצטדיונים החדשים ואנשים אפילו לא רואים כמה זה טפשי והזוי!!! אפילו בראשל״צ אצטדיון הסופרלנד תוכנן ל 25,000 מקומות כיאה לעיר בגודל כזה.
אבל הלו... העיקר שיש 4 צדדים...

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל - עידן444 - 12-Mar-2016 21:16

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים