שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
12-Mar-2016, 19:45
הודעה: #54
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל
(12-Mar-2016 19:04)פיליפצוק כתב:  נו, עוד ישראלי טיפוסי שחושב שבונים אצטדיון ל 5 שנים קדימה בלי להסתכל טיפה מעבר.
כמה אוכלוסיית נתניה הולכת למנות עד 2040 יש לך מושג?
אני יודע שזה לא עולה בדעתך אבל אולי כן מתישהו תגיע הגאולה ותהיה כאן קבוצה תחרותית?
אתה מבין את ההבדל בין טדי, נתניה ופ״ת לעומת טרנר ובלומפילד והיתרון בבניה מודולרית?

Sent from my iPhone using Tapatalk

נו, עוד חכמולוג שחי בסרט ולא מבין את המקום והמעמד שלו בארץ הזו ואוהב לראות פילים לבנים.
אתה נתניה, אתה לא ת"א ולא חיפה ולא ירושלים וגם לא ב"ש.
גם אם נתניה תכפיל את כמות תושביה וגם אם תבוא "הגאולה" לשיטתך (30 שנה מחכים נמשיך לחכות, אולי עוד בימינו), מכבי נתניה תהיה עדיין קבוצה מתחת לשתי התל אביביות, ירושלים וחיפה, למה? ככה.
האוכלוסייה של נתניה גדולה היום יותר משנות ה- 90 אני לא רואה את הקהל גדול יותר ובכלל כמות האוהדים של התושבים שגרים מחוץ לנתניה (תושבים לשעבר) עולה לדעתי על התושבים שגרים בעיר, למה? כי מי שנולד בנתניה אז נשאר אוהד נתניה היום ומי שנולד היום בנתניה, לא אוהד נתניה בהכרח כי הוריו שהיגרו לנתניה אוהדים קבוצות אחרות וגם כי נתניה זה לא "סחורה" מה לעשות, לא אטרקטיבית לילד בן 8.
קפיש?????
[/quote]

הכל עניין של הצלחה.
אם עוד לא הבנת אתה מוזמן היום לפתוח טלויזיה בשעה 19:30 ולראות את מובילת הטבלה(אם עדיין תוביל) שעד לפני כמה שנים מכרה 500 מנויים בעונת שיא, או לפתוח משחקים של הפועל חיפה מעונת 99' לעומת היום, או אפילו מכבי ת״א שהיום יש לה רשימת המתנה של 10,000 איש ובשנים הרעות שלה היא בקושי מילאה שני שערים בר״ג. כנ״ל הפועל ת״א, כנ״ל הפועל פ״ת שמביאה היום פחות קהל ממכבי פ״ת.
באמת מעניין אותי כמה הוכחות אנשים צריכים כדי להבין שהקהל בארץ הוא קהל הצלחות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הפרידה מדורון לא אמורה לעלות שקל - עידן444 - 12-Mar-2016 19:45

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים