שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
28-Feb-2016, 20:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2016 על ידי 21:01 אלון.)
הודעה: #23
אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה
(28-Feb-2016 19:15)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2016 18:18)אלון כתב:  
(28-Feb-2016 17:15)פיליפצוק כתב:  הנזק הכלכלי שהוא ישאיר הוא כלום ושום דבר לנזק התדמיתי שהכלב הזה הולך להשאיר פה.
אני חושב שמאז אותה עונה בה המועדון הזה כמעט ירד לליגה השלישית, אני לא זוכר שפל מקצועי ותדמיתי כמו העונה הזו.

הנזק התדמיתי ששגב עשה היה גרוע יותר, למזלו היה לו את רועי דניאל שבגיבויו של יוסי מאור ובעזרתו של חברם רוני לוי הצליחו להציל את העסק. בכל הדרעק שאנחנו שוחים עכשיו אשם לא פחות גם אלי שגב, למרות ההלוואה שניתנה בתחילת העונה.

ממש לא! אוסידון כבר מזמן עקף את שגב.
שגב נפל בעסקיו וזה השליך ישירות על המועדון.
בתחילת השנה בזכות ההלוואה "התאפס" המועדון ואז הגיע הצ'וואה ובניהול סוג ז' הוא ריסק את המועדון מקצועית ותדמיתית (רווח תפעולי עלאק...)
אל תשרבב לי לפה את אלי שגב כסוג של נסיבה מקלה לצ'וואה, הוא 100% אשם במה שקורה כעת.

לא התאפס ולא בטיח.
חלק אומרים שהחוב שהשאיר שגב הוא 12.5 וחלק 13, ניתנה הלוואה של 7.5 מיליון נותר חוב של בערך 6. מכאן נכנסים ספונסרים ותרומות שנכנסות כמו בכל שנה שהן חלק מהתקציב. אל תשכח גם ששגב החמוד שנקלע למשבר בעסקיו גמר את כל ההקצבות והתמיכות של העונה. את זה אף אחד לא מזכיר.
אל תשכח גם שבזכות הניהול המבריק של שגב פתחנו את העונה באיחור שהשליך גם על בניית הסגל.
כל זאת לא מנקה את אוסידון מניהולו הכושל אך עדיין הוא לא עוף מוזר במועדון שלנו.
שגב, לב ובלדב, אוסידון, מבחינתי כולם כושלים וכולם לא צריכים להיות כאן, כולם הביאו אותנו לאותה נקודה בדיוק. מי עם יותר נקודות ומי עם פחות, השורה התחתונה אותה שורה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
אוסידון לא ימשיך בנתניה בעונה הבאה - אלון - 28-Feb-2016 20:59

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 34 אורחים