שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאלה לעו"ד שביננו
26-Feb-2016, 16:00
הודעה: #6
RE: שאלה לעו"ד שביננו
(26-Feb-2016 15:25)דוד חטב כתב:  עובדים עלינו...
קשה לי להאמין שהאיש חושב שאנחנו כל כך טיפשים....
אייל נשבע לך שאם הייתי מוכפש כמוך בדוח של נוימארק הייתי מופיע אצלו במשרד ויושב איתו ב-4 עיניים ועד שהוא לא מוציא הודעה אישית שלפחות מוציאה אותך באור שונה (בהנחה שסיפור עמי ותמי נכון ואני מאמין לך ולא לאוסידון) לא בתי משפט ולא קשקושים....גנבו לנו את הבית נחזיר אותו בדרכנו...ולא בבתי משפט

דוד,בנשק יום הדין משתמשים ביום הדין.
ומי כמוך יודע שספרתי עד 1000 במקרה דג'אני וסבע...ולא אמרתי מילה בעיניין שגב עד שברח מהארץ וגם את סיפורי דורון עדיין לא הוצאתי לאור.
לא מוטרד מאמירה כזו או אחרת,כן מוטרד שמנהל אותנו שקרן כרוני שלא רק אותנו מנהל ומוליך בכחש אלה את כל אמצעי התקשורת.
בתוכנית של אפי הוא חזר והוסיף על סיפור הכסף ובנוסף התייחס לסיפור החוזים הכפולים של בני לם ויוסי טוויל(אמר שלא ידע דבר וחצי דבר).
בימים שעוד ישבתי לצידו והאמנתי באמונה שלמה שיש סיכוי איתו,הוא הראה לי וליוסי דורון את "החוזים הכפולים",אני הייתי בדעה שיוסי טוויל לא יוכל לאמן את הנוער(למרות החברות האישית והאינטימית ביננו) בגלל החוזה הכפול ולגבי בני טענתי שצריך לאמן את הנוער(ולא איש מלבדו).
דורון אסידון היה בדעה אחרת והחליט להשאיר את השניים,בני כמנהל מקצועי ויוסי טוויל כמאמן הנוער,למרות "החוזים הכפוליים".
היום בתוכנית הוא "שכח" מהארוע,בדיוק כמו שאיזיקוביץ לא ידע מגניבת מנעלי הכדורגל של בית"ר ירושלים,עד שנשאל על קח באמצעי התקשורת....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שאלה לעו"ד שביננו - אייל ס - 26-Feb-2016 16:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים