מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאלה לעו"ד שביננו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בפיסקה הלפני האחרונה במסמך "נוימרק" צויינה הכנסה של 1.5 מיליון ש"ח בגין מכירת שוינפלד.
בפועל התקבלו תקבולים מצטברים בשיעור 1.2 מיליון ש"ח בגין מכירת שוינפלד+חמזה+פאדי ומהסכום הזה יש להפחית קרוב ל200000 ש"ח "ניקיון צ'קים",סה"כ התקבול כמיליון ש"ח.
האם מדובר בהטעיה והכשלה מכוונת של בעל תפקיד(העיריה/הבקרה)?
והאם זו סיבה מוצדקת ולגיטימית להגשת קובלנה בנידון?

אגב,בפיסקה האחרונה באותו מסמך מציין מפורשות רו"ח ומתנה את הצלחת התוכנית בהצמדות לתוכנית ההתייעלות,האם בפיסקה זו מכין אותנו רו"ח נוימרק לבאות?
עד כמה שידוע לי חמזה הושאל להפועל ולא נמכר
(25-Feb-2016 22:22)זיו פלם כתב: [ -> ]עד כמה שידוע לי חמזה הושאל להפועל ולא נמכר

הושאל כי הוא לא שחקן של מכבי נתניה,אך התמורה עבור ההשאלה היא חלק מה1.2(שהם לא 1.2).
(25-Feb-2016 22:25)אייל ס כתב: [ -> ]
(25-Feb-2016 22:22)זיו פלם כתב: [ -> ]עד כמה שידוע לי חמזה הושאל להפועל ולא נמכר

הושאל כי הוא לא שחקן של מכבי נתניה,אך התמורה עבור ההשאלה היא חלק מה1.2(שהם לא 1.2).

20 אחוז של נתניה ו80 אחוז של אפולון לימסול
עובדים עלינו...
קשה לי להאמין שהאיש חושב שאנחנו כל כך טיפשים....
אייל נשבע לך שאם הייתי מוכפש כמוך בדוח של נוימארק הייתי מופיע אצלו במשרד ויושב איתו ב-4 עיניים ועד שהוא לא מוציא הודעה אישית שלפחות מוציאה אותך באור שונה (בהנחה שסיפור עמי ותמי נכון ואני מאמין לך ולא לאוסידון) לא בתי משפט ולא קשקושים....גנבו לנו את הבית נחזיר אותו בדרכנו...ולא בבתי משפט
(26-Feb-2016 15:25)דוד חטב כתב: [ -> ]עובדים עלינו...
אייל נשבע לך שאם הייתי מוכפש כמוך בדוח של נוימארק הייתי מופיע אצלו במשרד ויושב איתו ב-4 עיניים ועד שהוא לא מוציא הודעה אישית שלפחות מוציאה אותך באור שונה (בהנחה שסיפור עמי ותמי נכון ואני מאמין לך ולא לאוסידון) לא בתי משפט ולא קשקושים....גנבו לנו את הבית נחזיר אותו בדרכנו...ולא בבתי משפט

דוד,בנשק יום הדין משתמשים ביום הדין.
ומי כמוך יודע שספרתי עד 1000 במקרה דג'אני וסבע...ולא אמרתי מילה בעיניין שגב עד שברח מהארץ וגם את סיפורי דורון עדיין לא הוצאתי לאור.
לא מוטרד מאמירה כזו או אחרת,כן מוטרד שמנהל אותנו שקרן כרוני שלא רק אותנו מנהל ומוליך בכחש אלה את כל אמצעי התקשורת.
בתוכנית של אפי הוא חזר והוסיף על סיפור הכסף ובנוסף התייחס לסיפור החוזים הכפולים של בני לם ויוסי טוויל(אמר שלא ידע דבר וחצי דבר).
בימים שעוד ישבתי לצידו והאמנתי באמונה שלמה שיש סיכוי איתו,הוא הראה לי וליוסי דורון את "החוזים הכפולים",אני הייתי בדעה שיוסי טוויל לא יוכל לאמן את הנוער(למרות החברות האישית והאינטימית ביננו) בגלל החוזה הכפול ולגבי בני טענתי שצריך לאמן את הנוער(ולא איש מלבדו).
דורון אסידון היה בדעה אחרת והחליט להשאיר את השניים,בני כמנהל מקצועי ויוסי טוויל כמאמן הנוער,למרות "החוזים הכפוליים".
היום בתוכנית הוא "שכח" מהארוע,בדיוק כמו שאיזיקוביץ לא ידע מגניבת מנעלי הכדורגל של בית"ר ירושלים,עד שנשאל על קח באמצעי התקשורת....
(26-Feb-2016 16:00)אייל ס כתב: [ -> ]
(26-Feb-2016 15:25)דוד חטב כתב: [ -> ]עובדים עלינו...

דוד,בנשק יום הדין משתמשים ביום הדין.
ומי כמוך יודע שספרתי עד 1000 במקרה דג'אני וסבע...ולא אמרתי מילה בעיניין שגב עד שברח מהארץ וגם את סיפורי דורון עדיין לא הוצאתי לאור.
לא מוטרד מאמירה כזו או אחרת,כן מוטרד שמנהל אותנו שקרן כרוני שלא רק אותנו מנהל ומוליך בכחש אלה את כל אמצעי התקשורת.
בתוכנית של אפי הוא חזר והוסיף על סיפור הכסף ובנוסף התייחס לסיפור החוזים הכפולים של בני לם ויוסי טוויל(אמר שלא ידע דבר וחצי דבר).
בימים שעוד ישבתי לצידו והאמנתי באמונה שלמה שיש סיכוי איתו,הוא הראה לי וליוסי דורון את "החוזים הכפולים",אני הייתי בדעה שיוסי טוויל לא יוכל לאמן את הנוער(למרות החברות האישית והאינטימית ביננו) בגלל החוזה הכפול ולגבי בני טענתי שצריך לאמן את הנוער(ולא איש מלבדו).
דורון אסידון היה בדעה אחרת והחליט להשאיר את השניים,בני כמנהל מקצועי ויוסי טוויל כמאמן הנוער,למרות "החוזים הכפוליים".
היום בתוכנית הוא "שכח" מהארוע,בדיוק כמו שאיזיקוביץ לא ידע מגניבת מנעלי הכדורגל של בית"ר ירושלים,עד שנשאל על קח באמצעי התקשורת....

חילק היום 500 כרטיסים לטוברוק...אז אוהדים אמיתיים י יו בבית או באיזה בר רק לא במקום הטבעי שלהם ו-500 שחקני טוברוק והוריהם ישנו את התמונה...
מהמהלכים המבישים בתולדות המועדון!

Sent from my iPhone using Tapatalk
ומה זה המחאה הטפשית הזאת לשבת בפאב כאילו זה מזיז למישהו במקום לעשות בלאגן באצטדיון.
(26-Feb-2016 22:44)amir כתב: [ -> ]ומה זה המחאה הטפשית הזאת לשבת בפאב כאילו זה מזיז למישהו במקום לעשות בלאגן באצטדיון.

המחאה היא לשבת בבית ולא ביציע, זה שכמה אנשים הציעו אלטרנטיבה מגבשת של לראות את המשחק ביחד בפאב אני לא רואה שום דבר רע בכך.
תגדיר בלאגן ביציע? בלאגן זה לשחק לידיו של הצ'יוואה, מתאים לו אש שיגיעו המונים רק בשביל לקלל ולגדף אותו.
יציעים ריקים לאורך זמן זה הפחד הגדול שלו ולראיה הראיון ההזוי שלו אתמול ברדיו וחלוקת הכרטיסים בחינם למשחק היום לאנשי טוברוק.
עמודים: 1 2
Reference URL's