שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי אמר שדורון כשל במשימה שהציב לעצמו?
15-Feb-2016, 2:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Feb-2016 על ידי 3:11 דוד חטב.)
הודעה: #23
RE: מי אמר שדורון כשל במשימה שהציב לעצמו?
(14-Feb-2016 13:01)אלון כתב:  
(14-Feb-2016 12:20)עידן444 כתב:  אופיר- אני לא מאמין שאף מילה בתקשורת בהקשר של מכבי נתניה.
אנחנו לא ילדים קטנים. אין סרט בעולם שלשוינפלד של סעיף יציאה בחינם במקרה של ירידת ליגה והפועל ת״א גם נותנת לי מיליון ש״ח וגם על 60% מהכרטיס בלבד...
מזלזלים באינטלגנציה שלנו, משתינים עלינו בקשת ואנחנו עסוקים בניחושים כשאני שוב מדגיש- הכל בנושא הכספי של מכבי נתניה צריך להיות שקוף לחלוטין- הקבוצה הזו בחלק גדול מהתקציב שלה ממומנת מכסף ציבורי- אתה מבינים מה זה אומר בכלל???? בושה וחרפה שאנחנו בכלל עסוקים בספיקולציות בנושאים כלכליים! הכל היה חייב להיות ידוע לכל!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ואם לא לנו לפחות לקברניטי העיריה שהצביעו כמעט פה אחד על אישור הערבות!

Sent from my iPhone using Tapatalk

כששוינפלד חתם סעיף השחרור שלו היה 750Kדולר ללא איזכור באיזו ליגה נהיה.
כשנסגרה העיסקה, שוינפלד ישאר פה עד סוף העונה ובסופה יעבור להפועל ת"א שגם פאדי בדיל בתמורה לדודו ביטון ו1.3 מיליון ש"ח.
כשהעסקה בוצעה- שוינפלד, פאדי ובארי חמזה עוברים להפועל ת"א, דודו ביטון לכפ"ס ולינגאה מגיע אלינו כדי לפנות מקום לחמזה, וכל זה בתמורה ל 900K ש"ח...
נו באמת!!!!!

ב-8 תשלומים....

(14-Feb-2016 15:45)אופיר34 כתב:  
(14-Feb-2016 14:42)אייל ס כתב:  אופיר,עצוב לקרוא את שאתה כותב
עצוב שבעתיים שאתה עומד מאחורי כתיבתך.

מה אתה מציע שאני אתחזה ??

גם לי עצוב אפילו יותר לראות מה קורה עם הקבוצה הזאת מכל בחינות - ניהולית, מיקצועית ותקשורתית (ופה גם אוהדים נכנסים).

ואני יודע שאני מסומן כסנגור של אוסידון ,כי בימים אלו כל מי שלא משתמש בכינוי "אסון" ישר הופך לתומך שלו, אבל האמת היא ממש רחוקה משם. אף פעם לא הסרתי את האחריות ממנו, אף פעם לא אמרתי שכל ההחלטות שקיבל היו נכונות, אף פעם לא טענתי שהוא מודל לחיקוי, אף פעם לא חשבתי שהוא הדמות האידיאלית לנהל מועדון כדורגל.

כל מה שאני מעז לעשות זה להגיד שיש פה עוד כמה חלקים בפאזל. אי אפשר להפיל רק על אוסידון את המצב הקשה של מועדון הכדורגל מכבי נתניה שנמשך כבר עשרות שנים.

אוסידון לא אשם שאנשים מכובדים לא עמדו בהתחייבויותיהם וגרמו לבור של עוד 2.5-3 מליון ש"ח.
אוסידון לא אשם שארבעה שחקני מפתח קרעו רצועות בטווח זמן כל כך קצר.
אוסידון לא אשם שעוד לא מצאו רוכש לקבוצה הזאת.
לאוסידון (כמו לקודמיו) אין ברירה אלא למכור נכסים בכדי לשרוד (ואולי גם זה לא יספיק)

אז כן ,אוסידון כשל בהרבה דברים ומגיע לו לקבל ביקורת אבל אני לא זוכר אף פעם התלהמות כזאת בלתי מרוסנת כלפי מנהלי הקבוצה. וכמו שכתבתי לך במקום אחר, רק לפני שלש שנים היינו במצב די דומה על סף פירוק אמיתי. לא זוכר את לב ובלדב מקבלים על הראש כמו שאוסידון מקבל היום למרות שכלכלית ומיקצועית המצב היה די דומה (ואת הסיבה האמיתית אני יודע אבל נשאיר אותה לעצמי)

את המצב היום אוסידון הזמין לעצמו ....
מסכים שהניהול במועדון כושל עשרות שנים ויש מנהלים בכירים שנעלמים כבר פעם שניה דווקא שצריך אותם....
אבל עדיין היו כשלים בתק' יאמר , היו כשלים בתק' גיל וקובי , היו כשלים בתקופת שגב בנין ומוטלה אבל היום זה הכי גדול...
אוסידון עושה מעשים שהם בגבול השערוריה....
מה שהיה היום עם הגביעים להערכתי זה הכנת הקרקע למהלך עתידי
שכנראה יגיע בימים הקרובים....
לעולם המועדון לא היה כמו היום חסר זהות אין שחקן אחד על הדשא שאתה אומר כואב לי עליו....אין מנהל אחד שאתה יכול להזדהות איתו או לנסות להבין אותו....
הפציעות זה תירוץ עם כל הכבוד לערן ולדיא , מועדון ענק כמו מכבי נתניה היה חייב להתגבר על הפציעות האלה....
הפחד הכי גדול זה שהמנהל הבכיר שלנו ...יתחיל להעביר שחקנים לטוברוק...ולדעתי גם זה יגיע....ואז אולי גם אופיר יסכים שמישהו עושה פשעים שעוד נתחרט עליהם הרבה שנים....תגיד מה שתגיד ששני אנשים כמו אוסידון והחבר שלו הם מורשי החתימה במועדון שיקום מישהו שיגיד שהוא סומך עליהם ....כי אני לא !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מי אמר שדורון כשל במשימה שהציב לעצמו? - דוד חטב - 15-Feb-2016 2:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים