שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
14-Feb-2016, 13:08
הודעה: #40
RE: ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון....
(14-Feb-2016 1:57)אופיר34 כתב:  
(14-Feb-2016 1:22)אייל ס כתב:  אתה טועה ומטעה.
הייתי נחרץ באותה מידה כלפי שגב,כשלזכותו היתה תרומתו/השקעתו הכספית.
האחרים שהיו כאן מיאמר דרך קובי וגיל ועד רועי דניאל טעו מפעם לפעם,אך הסה"כ שלהם היה חיובי.
ובין העשיה לטעויות מעולם הם לא נקטו בדרכו של ראש ממשלתנו האחד והיחיד והחזיקו את הציבור בביצים מצד אחד ומצד שני דאגו להפיץ דיסאימפורמציה שיטתית(כשבמקרה דנן מטעה את כולם במכוון תוך ניצול קשרים בכל אמצעי התקשורת מקצה לקצה).

לגבי שגב באמת היית נחרץ אבל לגבי האחרים ממש לא.
תסלח לי אבל מה שבלדב ולב עשו פה בסוף עונת הירידה האחרונה הוא לא פחות חמור ממה שקורה היום עם אוסידון.
היו פה רשימה ארוכה של החתמות מרשימות של קבוצה שירדה ליגה שבדיעבד התבררו כהחתמות על הקרח! לא היה שום כיסוי להחתמות האלה ואתה יודע את זה טוב מאד. הקבוצה באותה עת, אם מאור ושגב לא מגיעים, מתפרקת בוודאות.

זאת לא הייתה התנהלות חובבנית??
פה לא לקחו סיכונים בלתי הגיוניים??
אם לא מזל איך הקבוצה הייתה שורדת את אותה עונה?

וזה משהו יחסית טרי שאני זוכר. אם נפשפש נמצא עוד כמה דברים . תאמין לי

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

והסיפור עם החוזה של הרוש שנאלצנו לשלם בסוף. זה היה בתקופתו של רועי. זה לא ניהול לקוי??

(14-Feb-2016 1:45)טל.מ כתב:  אני לא מבין על מה אתה מזיין את השכל בחיי .. אני גורר אותך למשהו ? ביקרתי את אייל לא פעם ולא פעמיים ולא עשר ביחד עם בלדב ולב. ועדיין לא הייתי גורם לו לברוח ועדיין הייתי דואג שירון ישראל ספונסר ותורם של מעל מ שקל בשנה לא יכריז קבל עם ועדה שבשנה הבאה הוא לא כאן. כולם עוזבים כולם בורחים ורק אחד אופיר הצדיק בסדום..

אייל לא ניהל את המועדון וביקרתי את תמיכתו בצורה שבה בלדב ולב מנהלים את המועדון וכן אני לא חוזר בי מאף מילה , ועדיין לא הייתי גורם לו ללכת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היית דואג להכל. ברור. ממש האם תרזה אתה...

ולגבי ירון ישראל, קודם כל לא מתרגש מההצהרות שלו. לא יהיה הוא יהיה מישהו אחר. תתפלא שלא רק מכבי נתניה הרוויחה מהתמיכה שלו.
ולאותו ישראל שדחף ולחץ להחתים ואת עטר יש גם חלק לא קטן במצבנו כי אם מגיע לפה מאמן אמיתי בתקופה הכי קריטית שהייתה לנו לך תדע איפה היינו היום.
מעניין שעל זה מילת ביקורת לא שמענו ממך...
יכול להיות שאייל לא אישר לך לדבר על ירון ישראל??

אייל אמר שהוא משלם לי בצ'ק דחוי ב80 תשלומים.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: ביום שנגיע למצב הזה אני אדע שיש פה מועדון.... - טל.מ - 14-Feb-2016 13:08

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 7 אורחים