שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לאיזה מחנה אתה משתייך ? מחנה רועי כהן או מחנה אייל סגל ?
07-Feb-2016, 20:27
הודעה: #8
RE: לאיזה מחנה אתה משתייך ? מחנה רועי כהן או מחנה אייל סגל ?
איציק כהן וטל.מ אני יודע מה אני אומר ולא סתם אומר מה שאני אומר למרות שברוב דבריי מזלזלים בדרך כלל

אייל סגל יכול לעבוד בעבודתו ולהקדיש כל יום 3 שעות למכבי נתניה לא צריך יותר מזה הוא לא הופך למאמן הוא לא הופך לאפסנאי אלא רק מנהל אותה , נכון שצריך לקראת העונה הבאה לחשוב היטב איך ומה ואת מי באיזה תקציב ולכן אם כבר מעכשיו יעיפו את דורון אוסידון ויתנו לאייל סגל עם מנחם קורצקי יחד לבנות את הקבוצה לעונה הבאה במחיר סביר אני יודע שאייל מסוגל להביא אותנו חזרה ללא " בורות " לליגת העל חזרה תוך עונה אחת בלבד .

חשוב ביותר להדגיש שאייל יתמנה רק עד שיגיע בעלים חדשים ואם אייל סגל יסכים אז כן החובה שלו היא להבריא את המועדון הוא אדם נייטראלי אוהב את המועדון מכיר את כל " הנשמות הטובות " הפועלות במועדון ינקה כל הבררה ישאיר את הצריך ביותר ויקדם את מכבי נתניה חזרה להיות מועדון בריא !!!
הוא יבריא את מחלקת הנוער שיפרחו בה שחקנים ומאמנים הכי טובים בארץ בלי קשר לכסף , אני אחרי שראיתם אין ספור ויכוחים עם אייל סגל ובוודאי איני נחשב מיקיריו אומר לכם רק אייל סגל יכול ואני לא עוזב אותו עד שישתכנע , רק אם יסכים נפעל כולנו יחד לעזור לו כל האוהדים כל שחקני העבר העירייה וכל אותם שהתרחקו מהמועדון בגלל אוסידון !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: לאיזה מחנה אתה משתייך ? מחנה רועי כהן או מחנה אייל סגל ? - זאב רווח - 07-Feb-2016 20:27

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים