שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אוסידון תיזהר לא לעשות טעות ולשחרר עכשיו את ארון שוינפלד
28-Jan-2016, 19:57
הודעה: #15
RE: אוסידון תיזהר לא לעשות טעות ולשחרר עכשיו את ארון שוינפלד
אין קשר לגבר ואין קשר לאמרתי לכם

כשאייל סגל אמר לפני 3 חודשים : "גנבו לנו את הקבוצה " כעסתי עליו כי הוא היה בפנים שתק ולא דיבר בכלל
שים ותבין
שלומי דורה ביקש התחנן לחלוץ היה את אזולאי בהפועל תל אביב אבל הפועל שיחררה אותו לאחותה הפועל סכנין , לאור יחסי הידידות שלא לומר האהבה בין אוסידון ויצמן וכבירי הייתי קורא לזה במקום אוסידון בגידה בחברות אבל אוסידון הביא " פיצוי" לנתניה את ישראל זגורי ..... חלוץ ??? לא עוד קשר .... למה קשר ? כי הוא היה מיותר בהפועל תל אביב אז היה צורך לשחרר לחברים את הלחץ שלשלם לו משכורת או שחרור ....

חודשיים ולהפועל לא הולך במיוחד בקישור האחורי אז מה עושים ? מבקשים את פירס ...אבל ה" קהל " מתנגד
הפכנו לקבוצת בת של הפועל תל אביב ולא בגלל כסף

איזה היגיון יש בעיסקה הזאת ? פאדי נג'אר שחקן נבחרת הנוער מכבי תל אביב מציעה עליו מליון שקל + אופציה סך הכל אופציה לרכוש את ארון שוינפלד בעתיד לא רכישה שוב רק אופציה להיות ראשונים .... אבל אנחנו מוותרים על חלוץ טוב או חרא מוותרים על שחקן הנוער הכי טוב בארץ בעמדה שלו תמורת הכיף להיות עם דודו ביטון 4 חודשים חינם ועוד 900 אלף שקל ....

אני לא יודע חשבון אבל לימדו אותי ששחקן + מליון שקל ומכירה עתידית של אופציה = הרבה יותר ממכירת 2 שחקנים לצמיתות ב 900 אלף שקל אבל קבלת שחקן שלא רוצה לשחק במכבי נתניה בכלל

המלחמה נשארה בין מרכזי הפועל ומכבי גנבו אותנו הפועל ואנחנו אפילו לא מודעים לכך
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אוסידון תיזהר לא לעשות טעות ולשחרר עכשיו את ארון שוינפלד - זאב רווח - 28-Jan-2016 19:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים