שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
25-Jan-2016, 16:42
הודעה: #20
איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
(25-Jan-2016 15:50)אלון כתב:  
(25-Jan-2016 15:12)אופיר34 כתב:  
(25-Jan-2016 13:48)עידן444 כתב:  מה עשה עגייב עד היום? ואפילו מוגרבי שגם אני מאוד מעריך- תבחן אובייקטיבית ותגלה שמדובר בשחקנים שלא הוכיחו שהם מעבר להברקה פה הברקה שם.
בנתניה שחקן התקפה אחרון שקיבל צ׳אנס זה מוגרבי. אולי גם הגיע לו יותר מאחרים אבל לא ידוע לי שבמחלקת הנוער זה היה מוגרבי ועוד עשרה כדי שמוגרבי יהיה היחיד ב 10 שנים שיקבל צ׳אנס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עזוב , אנחנו יכולים רק לחלום נכון להיום על אחד כמו עגייב שיצמח אצלנו בבית. בבני יהודה הוא אחד הברגים המרכזיים ובכלל אחד השחקנים היותר כשרוניים בארץ וזה רק עניין של זמן לדעתי עד שאחת הגדולות תחטוף אותו. דמאיו אומנם הצליח לשמור עליו עד היום אבל לא רואה אותו ממשיך בבני יהודה עוד הרבה זמן.
ומוגרבי ועזרא לא היו טאלנטים אבל ישר ראית שהם בלבל אחד לפחות מעל השאר ולכן הם יחסית התקדמו יפה בכדורגל הישראלי.

מה לעשות שבקבוצת כדורגל צריך לא רק מוגרבי/עזרא ועגייב? אז נכון שאתה לא מצליח לייצר כאלה בזמן האחרון אבל יחד עם זאת צריך גם שחקנים אפורים בקבוצה ואת זה דווקא היה לך לא מעט אך לא ידעת לטפח ולשמור אותם אצלך. אל תשווה בין עידו לוי לאמיר עגייב , ההשוואה מלכתחילה אינה נכונה.

אז לשיטתך... גם מיד ראו שיש הבדל בין אלירן עטר לאמיר עגייב.
אני לא אתפלא אם פיספסת כמה אמיר עגייבים במהלך השנים...
הרי נתניה זה מועדון צמרת. אימפריה. אם אין סיכוי שהשחקן מהנוער יתחיל לקרוע רשתות מהרגע הראשון הוא לא מספיק טוב... מה לעשות שזה לא קורה אף פעם וגם עגייב בעונה הראשונה בבוגרים כבש 5, בעונה השניה 3- בוא נחשוב יחד מה היה קורה בנתניה לחלוץ צעיר שכבש 3 שערים בלבד בעונה... ממממ... בלוף... מממ... אולי נשאיל להפועל הרצליה? אולי מכבי הרצליה? במקומו נביא איזה זר שחצי עונה לא יתן גול אבל יגידו שצריך סבלנות...ומה קרה עם עגייב? המשיך לקבל קרדיט, היה נקודת אור בעונת הירידה של בני יהודה עם 8 שערים. בלאמית כבש ארבעה. העונה הוא עם 3 שערים, בישול אחד ולרוב יכולת די פושרת.
רוצה לנחש מה היה קורה איתו במכבי נתניה האימפריה שרוצה לרוץ לאליפות ולכן אין צ׳אנס לצעירים פחות טובים מטל בן חיים, גל אלברמן וערן זהבי? אני אומר לך די בבטחון שהוא כנראה היה פחות או יותר איפה שמנצור.

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו - עידן444 - 25-Jan-2016 16:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים