מכבי נתניה

גירסה מלאה: איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
מי היה יודע מה היה מצבנו אם היה חותם בתחילת השנה כפי שפורסם .

Sent from my A0001 using Tapatalk
אבל הוא לא רצה וגם זה פורסם .. אז למה להמשיך לאכול את הלב ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
לעומת זה בדיחה טובה של שירצקי . צלישר במקום וובה בראון חחחחחח
כן ... זה חוש הומור Wink

Sent from my iPhone using Tapatalk
מחצית שלמה אני מסתכל עליו כדור אחד מדויק הוא לא מסר קדימה, או אחורה או לחיפה.

ועכשיו עוברים לראות את הבדיחה השנייה שכטר האם יש סיכוי לשער בכורה העונה.? ספק גדול.
אם אתם מחפשים בדיחות, יש לכם מתחת לאף. בינתיים אלה שקיללנו אותם עושים חיל ומשתינים עלינו בקשת...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מי משתין ואת מי קיללנו?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
הכוונה הייתה לשחקנים ששיחקו אצלנו וזילזלנו בהם כגון: קלמי סבן, אורי אוזן, אוראל דגני, עדי נמני, עידו לוי, עמרי בן הרוש, יניב לביא, דודי תירם, ודומיהם.
הכוכב הבא יהיה בטח תוצר מחלקת הנוער הכושלת שאתה לא מאמין שמסוגלת לייצר משהו, פאדי נג׳ר הידוע בכינויו ״הבלוף״.

(25-Jan-2016 1:35)אלון כתב: [ -> ]הכוונה הייתה לשחקנים ששיחקו אצלנו וזילזלנו בהם כגון: קלמי סבן, אורי אוזן, אוראל דגני, עדי נמני, עידו לוי, עמרי בן הרוש, יניב לביא, דודי תירם, ודומיהם.
הכוכב הבא יהיה בטח תוצר מחלקת הנוער הכושלת שאתה לא מאמין שמסוגלת לייצר משהו, פאדי נג׳ר הידוע בכינויו ״הבלוף״.

בחלקם אני עדיין מזלזל ואני לא אזכיר שמות כדי לא להתחיל שוב את הוויכוח האינסופי הזה. אני רק אומר לך שוב, הטובים באמת ובעלי הפוטנציאל יקבלו תמיד את הבמה ויפרצו קדימה, האחרים יקבלו הזדמנויות ויצטרכו לעבוד קשה בשביל להוכיח שמקומם בקבוצה מוצדק.

ובוא נרגיע עם הכוכבים כי כאלה באמת שלא יצאו מבית מדרשנו ב 20 שנה האחרונות. שנתחיל לייצר שחקני בית באמת איכותיים דוגמת עגייב, קלטינס, אצילי, נטע לביא וכו' אז תדבר איתי על כוכבים.

ובקשר לפאדי, אז אני מבין שהוא עכשיו הפך בין לילה לכוכב החדש של הקבוצה למרות שלדעתי לא ראית אותו מימיך??
אז אני את האמת ראיתי כמה משחקים בנוער שבהם הוא שותף כנראה ובאמת לא זכור לי שמישהו צד את עיני במשחקים האלה, כולל שני המגינים....

ולגבי הדיל עם מכבי, אני שומע פה בימים האחרונים( ובצדק) דרישה לחשיבה כלכלית עם קריצה לעונה הבאה. אז בוא אני אגלה לך משהו, ומי כמונו מכיר את זה - כשאתה רעב ואין אוכל בבית אתה תמכור את האוטו, הספה והטלוויזיה בשביל לא למות ברעב. לצערנו זה המוטו שנכפה על הקבוצה בשנים האחרונות וזה כנראה יימשך עד שהמציאות הכלכלית לא תשתנה, ואם יש לך דרך אחרת לגייס כספים למועדון אתה מוזמן להציע אותה....

(25-Jan-2016 2:13)אופיר34 כתב: [ -> ]
(25-Jan-2016 1:35)אלון כתב: [ -> ]הכוונה הייתה לשחקנים ששיחקו אצלנו וזילזלנו בהם כגון: קלמי סבן, אורי אוזן, אוראל דגני, עדי נמני, עידו לוי, עמרי בן הרוש, יניב לביא, דודי תירם, ודומיהם.

בחלקם אני עדיין מזלזל ואני לא אזכיר שמות כדי לא להתחיל שוב את הוויכוח האינסופי הזה. אני רק אומר לך שוב, הטובים באמת ובעלי הפוטנציאל יקבלו תמיד את הבמה ויפרצו קדימה, האחרים יקבלו הזדמנויות ויצטרכו לעבוד קשה בשביל להוכיח שמקומם בקבוצה מוצדק.

ובוא נרגיע עם הכוכבים כי כאלה באמת שלא יצאו מבית מדרשנו ב 20 שנה האחרונות. שנתחיל לייצר שחקני בית באמת איכותיים דוגמת עגייב, קלטינס, אצילי, נטע לביא וכו' אז תדבר איתי על כוכבים.

ובקשר לפאדי, אז אני מבין שהוא עכשיו הפך בין לילה לכוכב החדש של הקבוצה למרות שלדעתי לא ראית אותו מימיך??
אז אני את האמת ראיתי כמה משחקים בנוער שבהם הוא שותף כנראה ובאמת לא זכור לי שמישהו צד את עיני במשחקים האלה, כולל שני המגינים....

ולגבי הדיל עם מכבי, אני שומע פה בימים האחרונים( ובצדק) דרישה לחשיבה כלכלית עם קריצה לעונה הבאה. אז בוא אני אגלה לך משהו, ומי כמונו מכיר את זה - כשאתה רעב ואין אוכל בבית אתה תמכור את האוטו, הספה והטלוויזיה בשביל לא למות ברעב. לצערנו זה המוטו שנכפה על הקבוצה בשנים האחרונות וזה כנראה יימשך עד שהמציאות הכלכלית לא תשתנה, ואם יש לך דרך אחרת לגייס כספים למועדון אתה מוזמן להציע אותה....

הבעיה איתך זה או שחור או לבן, או מסי או כלום. שחקנים אפורים כדוגמת אלה שציינתי לא טובים לך, סבבה, ישחקו ברענננה, ק"ש ולעיתים גם במכבי ת"א וחיפה. אבל אתה תמות גאה אם שחקנים בררה מ"הקבוצות גדולות" סטייל לוגסי מרגוליס ועומר ורד העיקר חשוב שאתה נהנה מהם...
אה, ועוד משהו, נכון ראיתי רק משחק אחד של פאדי(בניגוד אליך), אבל בוא נדבר עוד 3 שנים ותגיד לי אם הוא "צד את עינך" או לא...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's