שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
25-Jan-2016, 12:53
הודעה: #14
RE: איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
(25-Jan-2016 11:25)עידן444 כתב:  לא היינו אמורים להיות במצב הזה העונה.
אני מוכן לשים את כל מה שיש לי שכשאוסידון העביר את התקציב הוא לא אושר עם סעיף- "במידה שלא תצליח להביא אוכל לילדים אתה מתחייב למכור את הטלויזיה". אושר כאן תקציב. אם אוסידון חרג ממנו זה חלק מהניהול הכושל שלו שאגב, כל ביזבוזי הכספים האלה- שרק ה' יודע כיצד אושרו והביאו אותנו למצב "שצריך למכור את הטלויזיה בבית ולא רק לנתק את הכבלים"- נכון להיום לא קידמו את הקבוצה מקצועית במילימטר- אולי להפך- והלואי ובעוד כמה שבועות אוכל להגיד משהו אחר כשלפני הפליאוף נהיה 6 נקודות מהישארות.
אני אגיד לך יותר מזה- אני מסרב להאמין שאחרי מה שקרה כאן בעונה שעברה הבקרה אישרה לנתניה תקציב על סמך "הבטחות" גם אם מי שהבטיח הוא נשיא ארה"ב. מה זה הבטיח? יש לך ניירת או אין לך ניירת? את הסיפורים האלה שמטפטפים בתקשורת שיספרו לילדים קטנים.
הכל מתחיל ונגמר בניהול. ניהול שהביא אותך לפת לחם- בלי שהיה שום צורך בכך ועם הישגים ששואפים בקושי לאפס.

לגבי שחקני הבית- גם אם היו גדלים כאן עגייב והקשר של בית"ר הרי היו מהר מאוד מדברים עליהם במושגים של בלופים- כמו תמיד.
הרי אם צלישר לא היה כאן, ברגע שהוא יתן משחק שניים טובים בק"ש אז הרשימה שנתת קודם היתה עגייב, קלטינס, אצילי, נטע לביא, צלישר וכו'.
ומה זה משנה אם גידלו כאן שחקן הגנה טוב או שחקן התקפה טוב? אם תשאל אותי איכות של מועדון נוער נמדדת לא פחות ואולי אפילו יותר בגידול שחקני הגנה מאשר בגידול ערן לוי, מאור בוזגלו או ליאור רפאלוב שאת הכשרון שלהם קיבלו מה' ולא מרוני לוי או אברהם אבוקרט או מי שלא יהיה שאימן אותם בנוער ובנערים.

עכשיו אתה מוזמן לתת לי קבוצה אחת בארץ מלבד מכבי ת"א ומכבי חיפה שהן מועדונים גדולים בהרבה שמשקיעים מליונים בנוער שלהם שיש לה כמות כזו של שחקנים שלה בליגת העל- וזה עוד בשנים הכי קשות של המועדון הזה בהסטוריה. עכשיו תתחיל לחשוב מה יכול היה להיות אם היו עושים כאן דברים נכון.

לא היינו אמורים להפוך ממועדון גדול ונחשב שהיינו לפני 30 שנה למועדון שכל מה שהוא מנסה לעשות מאז זה לשרוד ולהשאר בתודעה. לא היינו אמורים....

לגבי אישור התקציב - לא אני , לא אתה ואפילו לא אייל כנראה מבינים איך הדברים מתנהלים שם במסדרונות הבקרה, על סמך מה מאשרים תקציב, והאם הסכם כתוב או הבטחה בע"פ שניתנת מפיגורות כמו תשובה וגלבוט-קאהן מספיקה לאנשי הבקרה לתת את ברכת הדרך למועדון. וזה בסדר שאתה מסרב להאמין אבל אחרי מה שעברנו עם שגב והבקרה אפשר כבר להאמין להכל. אני דווקא חושב שלמדו שם מהנסיון הרע שכולנו חווינו בעונה הקודמת ואישרו תקציב על סמך דברים בדוקים שמגובים בהוכחות אמינות. אם גם השנה ניפול בגלל מחדלי הבקרה זה באמת יהיה שיא החובבנות.

ולגבי אוסידון - ברור שהאחריות שלו. הוא היו"ר , הוא זה שמנהל את העסק והוא זה שצריך לשאת בתוצאות. מצד שני ,אני לא חושב שצריך לעצום עיניים ולהתעלם מדברים אובייקטיבים שקרו מסביב למעודון שלאוסידון אין עליהם שליטה ,כמו מכת הפציעות הנדירה שנפלה עלינו ואותה תרומה של כמה מליונים שבסוף לא נכנסה לקופה.לחפש גופה זה הכי קל ואנחנו מאד טובים בזה אבל לא תמיד אנחנו מודעים לכל מה שבאמת קורה מאחורי הקלעים ולכן כדאי לפעמים לשקול קצת מילים.

לגבי שחקני הבית - לא מסכים. אם היה גדל פה עגייב אף אחד לא היה מדבר על בלופים. אל תגיד סתם דברים. האחרונים והבאמת כשרוניים שגדלו פה (והם לא גדלו פה ממש אבל פרצו אצלנו) הם עזרא ומוגרבי ואף אחד לא דיבר עליהם במושגים של בלופים כי הם לא. ישר ראו שבהם יש משהו אחר ועל זה שנאלצנו למכור אותם כבר דיברנו מקודם.

בסה"כ נכון להיום יש שלשה ארבעה שחקנים שמקבלים במה, מי יותר ומי פחות וכך צריך להיות. במצב הנוכחי שלנו שאנחנו נלחמים על חיינו לדעתי זה לא הוגן לתת להם יותר מידי דקות כי הם לא יעמדו בלחץ וכולנו נפגע מזה, אבל במצב אחר (כמו בליגה השנייה למשל Sad) יכול להיות שאפשר יהיה להריץ יותר גם את הבינוניים ולראות איך הקבוצה מתקדמת איתם. אני אישית לא רואה כרגע עתיד גדול עם הדור הנוכחי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו - אופיר34 - 25-Jan-2016 12:53

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים