שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
25-Jan-2016, 11:15
הודעה: #11
RE: איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו
(25-Jan-2016 10:58)אלון כתב:  הבעיה איתך זה או שחור או לבן, או מסי או כלום. שחקנים אפורים כדוגמת אלה שציינתי לא טובים לך, סבבה, ישחקו ברענננה, ק"ש ולעיתים גם במכבי ת"א וחיפה. אבל אתה תמות גאה אם שחקנים בררה מ"הקבוצות גדולות" סטייל לוגסי מרגוליס ועומר ורד העיקר חשוב שאתה נהנה מהם...
אה, ועוד משהו, נכון ראיתי רק משחק אחד של פאדי(בניגוד אליך), אבל בוא נדבר עוד 3 שנים ותגיד לי אם הוא "צד את עינך" או לא...

אני אומר לך שוב - אנחנו נופלים לעיתים בבחירת שחקני הרכש בדיוק כמו שזה קורה לגדולים ועשירים מאיתנו. זה לא אומר שאנחנו צריכים לטעות פעם שנייה גם בבחירת אלה מהבית שאנחנו רוצים לקדם. מדברים לי פה פתאום על "כוכבי רעננה" דודי ועידו (שרק אחד מהם רואה קצת דשא) כאילו שהם משאירים איזשהו חותם בליגה בררה הזאת, כאילו שאנחנו לא מכירים את עידו שרק ביקורות חטף מאיתנו בשנים האחרונות (ובצדק) , כאילו שדודי לא נבחן בכל מבחני טרום העונה של הקבוצה ושוחרר. אותו כנ"ל לגבי כל שאר התכשיטים - נמני, לביא, מסיקה ושות'.

תבין ותפנים - אנחנו לא מגדלים שחקנים ראויים כבר לא מעט שנים. יש לזה הרבה סיבות גם ניהוליות וגם אובייקטיביות לגמרי. זה חלק עיקרי בשינוי שצריך לקרות במועדון הזה.

ולגבי פאדי - לא יודע על סמך מה אתה אומר את זה ויכול להיות שזה יקרה ,אבל בנקודת הזמן הנוכחית שצריך להכניס כסף לקופה הריקה, עם כל הצער, מכירת נכסים זה חלק מהסיפור בדיוק כמו שקרה בעבר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: איזה פיספוס עם אוסטין אמוטו - אופיר34 - 25-Jan-2016 11:15

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים