שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הטעות הראשונה של קורצקי
22-Jan-2016, 14:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2016 על ידי 14:38 אופיר34.)
הודעה: #25
RE: הטעות הראשונה של קורצקי
(22-Jan-2016 13:57)אייל ס כתב:  את דעתי על חיימוביץ שמע אוסידון 3 שבועות לפני שהוחתם(הרבה לפני שנושא דודי תירם היה רלוונטי),כבר אז החברים/סוכנים/עיתונאים ניסו ל"מכור" את הטלאנט הצעיר לנתניה.
מאז קראת מעט מאוד מימני בטח על חיימוביץ או על שחקנים אחרים,כי אני לא נוהג(בדרך כלל) להתלהב או להשמיץ שחקנים(למרות שלעיתים אני חוטא בזה).
מכיוון שהבעיות של מכבי נתניה הרבה הרבה הרבה יותר חמורות מחיימוביץ/תירם/איילה/צרפתי/קורצקי,הקפדתי במשך חודשים לשמור על "שקט תעשייתי" כדי לקוות שמאחורי המנכ"ל/יו"ר/בעלים שלא מפסיק לטעות יש איזה "שפן" שיטרוף את כל הקלפים ונצא לדרך אחרת,היום כשאני לא רואה תקווה מקצועית ובעיקר לא ניהולית וכל שנעשה זה להרוויח עוד שבוע/שבועיים/חודש תוך כדי מישכון עתידנו,הרשתי לעצמי להוציא מעט...ובלי צהוב.

כרגע הוויכוח ביננו התמקד בחיימוביץ ולא בדברים האחרים. רק מה לעשות הבחור לא מסוגל לענות עיניינית וישר קופץ ומצוטט תגובה שלך אלי שבכלל עסקה בנושא אחר (שגם היא לא במקום אבל אנחנו זורמים...)

לגבי חיימוביץ, לא יודע מה אמרת לאוסידון יודע מה נאמר פה ובאיזה עיתוי זה נאמר. ובוא נגיד שבזמנו היה נשמע שהוצאת את כל העצבים בנושא תירם על חיימוביץ. אם אתה אומר שאין קשר בין הדברים אז סבבה. שמח לשמוע.

אני אישית חושב שאין פה עניין של גיל. בסגל הקבוצה היו שני בלמים יחסית צעירים. חיימוביץ הוא בלם עם יותר נסיון שכלכלית התאים למידות של נתניה (וגם אתה אמרת את בזמנו) ומיקצועית שווה לפחות להיות בסגל של הקבוצה ,לכן אני לא רואה פה בעיה. ושלא תחשוב שאני טוען שהוא בלם ענק. ממש לא. אם היה לי תקציב נורמלי אין מצב שהייתי חושב בכיוון שלו בכלל ,אבל במציאות שלנו אי אפשר להגיד שזאת החלטה הזויה לצרף אותו.

(22-Jan-2016 14:21)טל.מ כתב:  אופיר לללנד זה לא ציון. זו דרך חיים. שביל שאתה פוסע בו לא מעט. באמת שאני לא זקוק לאייל על מנת לחוות דעה על שחקן . הדברים היחידים שאני כן מסתמך בהם על אייל נוגעים למצב הכספי. בזה הוא בטח מעודכן יותר ממני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז כנראה שהמציאות קרובה יותר לללנד ופחות לגיהנום שאתה פוסע בו גם כן לא מעט...
ויש לי תחושה שמי שמנותק פה מהמציאות זה אתה כי אם נראה לך שבמכבי נתניה של 2015 חיימוביץ הוא לא שחקן סגל (אפילו לא הרכב) לגיטימי ומתאים למידותיה של הקבוצה ,אז כנראה אתה זה שבבעיה פה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הטעות הראשונה של קורצקי - אופיר34 - 22-Jan-2016 14:32

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 14 אורחים