מכבי נתניה

גירסה מלאה: הטעות הראשונה של קורצקי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
במקום לנסות להביא את עשהאל בן שבת לנתניה הוא מחזיר את זאב חיימוביץ' הכבד לסגל , כאילו שלא ראינו איך מפרפרים אותו ...

ולגבי לינגאנה ? מה אתה לוקח כל זב ומצורע מהפועל תל אביב ? אל תיכנע לאוסידון בהבאת שחקנים כמו ששלומי דורה נכנע .....דורה אמר לו תביא לי את סליחי אוסידון סגר לו עם איזה מונטנגרי שהיה בכלל שחקן כדור יד .....

תבקש את דודו ביטון אולי יתן משהו בנתניה זה לפחות שווה גם ככה הוא עומד להם בגרון
(21-Jan-2016 16:11)זאב רווח כתב: [ -> ]במקום לנסות להביא את עשהאל בן שבת לנתניה הוא מחזיר את זאב חיימוביץ' הכבד לסגל , כאילו שלא ראינו איך מפרפרים אותו ...

ולגבי לינגאנה ? מה אתה לוקח כל זב ומצורע מהפועל תל אביב ? אל תיכנע לאוסידון בהבאת שחקנים כמו ששלומי דורה נכנע .....דורה אמר לו תביא לי את סליחי אוסידון סגר לו עם איזה מונטנגרי שהיה בכלל שחקן כדור יד .....

תבקש את דודו ביטון אולי יתן משהו בנתניה זה לפחות שווה גם ככה הוא עומד להם בגרון

קורצקי סמך עליו בבית"ר והוא נתן עונה טובה שנה שעברה.
דווקא נראה לי הגיוני שיסמוך עליו בנתניה. הנסיון שלו חשוב.
על מי חיימוביץ' ???? כבד לא יכול להסתובב עידן
חיימוביץ לא יכול יותר לשחק בליגת העל ׁ(עפ הופעותיו השנה). מישאלוב זו דוגמא נהדרת לבלם מבוגר ועדיין מצוין. טעות ראשונה .. מסכים. ואם לינגאנה סיכם בנתניה כמו שכתוב בוואן - מה אנחנו צריכים קשר אחורי רביעי במספר ..? זר שישב על הספסל ?
קורצקי למקורביו: חיימוביץ' הוא הבלם הכי טוב בנתניה. עשר דקות במגרש וכבר התחיל להדליף נו באמת

Sent from my iPhone using Tapatalk
פשששששש שירשם בדפי ההיסטוריה של הפורום לדורי דורות שטל.מ הסכים איתי פעם אחת !!!

ראוי לגלגל עוד סגאריה .....

מורדי 2 אם הוא אומר שזה הבלם הכי טוב בנתניה אז " יוסטון יש לנו בעיה " ..... אם זה לתת לו בטחון ניחא אבל אם זוהי דעתו אוי ברוך ...
אם קורצקי עקב אחרי הקבוצה (כפי שצוטט) ובעיקר אחרי הבלם העולה שלנו ,ברור לי למה הוא מתעקש להשאיר את חיימוביץ בסגל. לגיטימי פלוס אפילו (ויסלחו לי כל מעריצי תירם למינהם).
תפסיקו לקנות כול הודעה של עיתוני סוג זין לינגאנה לא יגיע לנתניה עודד וקוריצקי עובדים ביחד לחזק

Sent from my iPhone using Tapatalk
(21-Jan-2016 18:28)אופיר34 כתב: [ -> ]אם קורצקי עקב אחרי הקבוצה (כפי שצוטט) ובעיקר אחרי הבלם העולה שלנו ,ברור לי למה הוא מתעקש להשאיר את חיימוביץ בסגל. לגיטימי פלוס אפילו (ויסלחו לי כל מעריצי תירם למינהם).

כי באמת חיימוביץ דפק פה הופעות ....
(21-Jan-2016 18:50)טל.מ כתב: [ -> ]
(21-Jan-2016 18:28)אופיר34 כתב: [ -> ]אם קורצקי עקב אחרי הקבוצה (כפי שצוטט) ובעיקר אחרי הבלם העולה שלנו ,ברור לי למה הוא מתעקש להשאיר את חיימוביץ בסגל. לגיטימי פלוס אפילו (ויסלחו לי כל מעריצי תירם למינהם).

כי באמת חיימוביץ דפק פה הופעות ....

בוא נגיד שביחס לכמות הדקות שקיבל והרמה שהציג בהחלט סביר, בניגוד למקבילו שגרם לקורצקי להתעקש על חיימוביץ
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's