שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה והשינויים המתבקשים מיידית
13-Jan-2016, 12:04
הודעה: #19
RE: מכבי נתניה והשינויים המתבקשים מיידית
(13-Jan-2016 11:42)אופיר34 כתב:  שקבוצה מביאה 10 נקודות ב 18 משחקים ומבקיעה 8 שערים ומפסידה לקבוצה בליגה א' אז היא לא יכולה להתנהל ככה, ויש אנדרלמוסיה והיו"ר לא מתאים, והשחקנים עלובים, ואנחנו הכי חובבנים בארץ, ואתמול גם שמעתי מאוהד שישב מעלי שנס ציונה קבוצה טובה יותר....

תגידו , לא נמאס לכם ???
מה אתם מציעים חוץ מסיסמאות ? ואם באמת אנשים רציניים שהתחייבו לשים הרבה כסף לא שמו ודפקו את כל התקציב שעליו התבססה הקבוצה אז איך יכול אוסידון או כל סופרמן אחר להתמודד עם זה ?? אם אחד כמו תשובה או שני מיליארדרים נותנים מילה לראש העיר ולא עומדים בה מה יכול לעשות אוסידון בנושא ??
עד שלא תראו גופה תלויה בכיכר לא תרגעו ?? די כבר. פשוט נמאס. כל אחד בא , מטיח דברים מבלי לדעת עשירית מהמציאות האמיתית ,העיקר להיות חלק מהעדר.

אם יש למישהו פתרון אמיתי למצב ולא עוד קשקוש אינטרנטי מוזמן לפנות לאנשים המתאימים, ואני מוכן לספק לו טלפונים ואימיילים של מי שצריך (ויש לי כמה...).

וזה לא סנגוריה על אוסידון (למרות שאין לי בעיה לסנגר עליו אם צריך) זה פשוט מיאוס שהצטבר מכל שטף הברברת פה.

מאשימים את אוסידון במה שהוא אשם.
ויש מספיק.
בנושא הכלכלי אם הבור בסופו של דבר יפתח בגלל אנשים שהבטיחו- לא חושב שיש אחד שיטיל את האשמה באוסידון.
לגבי הביקורת אתה חייב להבין אופיר שהפורום נועד כדי לפרוק תסכולים.
למעשה בימים כאלה הפורום מרכז את הנושא הזה וזה טבעי.
איך זה יכול להועיל לקבוצה? בכלום. לכותב מניח שזה עוזר להוציא החוצה ולשתף בתחושות. בוא נגיד שהפורום זה הפסיכולוג שלנוSmile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי נתניה והשינויים המתבקשים מיידית - עידן444 - 13-Jan-2016 12:04

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים