מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה והשינויים המתבקשים מיידית
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
1. לפרק את הדירקטוריון אין דבר כזה בכדורגל לטוב ולרע נותן את המפתחות רק לאוסידון עם בקרה של ראש העיר בנושא הפיננסי
2. משחרר את כל המושאלים אתמול אין נוסחה כזו שחקן לא מחוייב לא ייתן כלום
3. ממנה את אלישע לוי בכל סכום .
עושה נגד בני יהודה כרטיס ב-10 ש"ח עם ציפייה לניצחון בשלישי בגביע....שאולי טיפה יחזיר את הבטחון.
ללא ספק אנחנו באחת התקופות הכי קשות שידע המועדון הזה...
חובה במצב כזה לשמור על רוח המועדון ועל אחדות ....
לעבוד קשה ולנסות להתרומם צעד צעד...
אישית אני חושב שהסגל הנוכחי טוב יותר לפחות מ-4/5 קבוצות אבל מזל ובטחון זה לא מוצר נרכש או שהמזל איתך או נגדך....
מחובתנו לשמור אופטימיות כבר עלינו וירדנו כמה פעמים ....
באף ירידה זה לא קרה בלי מאבק....להילחם על הכבוד ולהאמין.

אגב אלישע השאיר את בית שאן (סרט מלחמה) ואת אשדוד כנגד כל הסיכויים אולי יצליח גם פה...
סעיף 3 מה זה הזוי חחחחח רואים שלא אתה מוציא את הכסף מהכיס
ובנוסף לכל זה אלישע לא מעונין לוטש עיניים לנבחרת

לא צריך לשחרר אף אחד הכל יסתדר אתה פשוט בפאניקה

בני לם יסדר לכם במוצא"ש את הראש והתקווה תחזור אליכם ותדברו ביותר רציונליות
אם בכל זאת קשה לך דוד עד סוף השבוע לעשן איתי תוכל תמיד
חחח ההומואים בת"א מסדרים אותי פה זה לא נתניה ....הכל חופשי
עשיתי לך לייק גדול חחחח

ברצינות למה אתה בסמכת על דורה עטר בנין מזרחי גוטמן ברקוביץ' ולא מוכן לסמוך על בני לם ? זה דרך אגב לא רק אתה זאת התנהגות נתנייתית טיפוסית לא לסמוך על מה שצומח אצלך כי הדשא של השכן תמיד נראה טוב יותר

מה שבני לם שכח בכדורגל 90% מהמאמנים בליגה לא ילמדו עוד 50 שנה
(11-Jan-2016 2:26)דוד חטב כתב: [ -> ]חחח ההומואים בת"א מסדרים אותי פה זה לא נתניה ....הכל חופשי

חטב עם רוצים לשרוד בליגה צריך מאמן טקטי שיבין שרק אוטובוס בהגנה ומתפרצות שורדים בליגה הזו כך את כפר סבא כך את עכו כך את חיפה שלושים שחקנים אפורים שעושים הגנה חלוץ שתיים מהירים שגונבים גול ככה שורדים ולא מאמנים כמו מזרחי עטר וכו שחושבים התקפה

Sent from my iPhone using Tapatalk
הצעתי את אלישע...
אני הצעתי את פרגוסון

Sent from my iPhone using Tapatalk
פפ עוד לא חתם סופית בסיטי
תמשיכו להסתלבט...בינתיים רק להקיא...שווה לתת לו 50 אלף שכר ועוד 50 אלף מענק הישארות ...
מאשר להמשיך להחתים פחי אשפה...
דוד אלישע לא מעונין הוא לוטש עיניו בצדק לנבחרת או לקבוצה גדולה כמו חיפה והתל אביביות
בתחילת העונה הוא סרב לנתניה ולקריית שמונה למה שיגיע עכשיו במצב הבטטה שאנחנו נמצאים בו ?
עמודים: 1 2 3
Reference URL's