שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הקש שישבור את גב הגמל
03-Jan-2016, 16:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Jan-2016 על ידי 20:30 אופיר34.)
הודעה: #9
RE: הקש שישבור את גב הגמל
מה שאתה מתאר זה התנהלות צפויה של אוהדים מתוסכלים שעברו את גיל הטיפש עשרה כנראה ושסביבם רצים זאטוטים קטנים שרק אתמול נולדו, אישה שלא מבינה למה בעלה נעלם מהבית כל מוצ"ש לכמה שעות, ועוד כל מיני "מקורבים" שלא קשורים לענף ורק יודעים להקניט מבוקר עד ערב....

אז יש כאלה שלא יעמדו בפרץ וירימו ידיים ויש כאלה שיסתכלו קדימה, ינשכו שפתיים ויחכו שמשהו חיובי יקרה סוף סוף. אני מהקבוצה השנייה וכל המשפטים של גנבו לי ולקחו לי עוברים מעליי. ואני יודע שחלק יקראו לי בת יענה אבל האמן לי ששמעתי כל כך הרבה משפטים דומים בעבר שבאמת הפסקתי להתרגש.

אז זכותך לבחור להשתייך לאיזה קבוצה שאתה רוצה. ברור לי דבר אחד - אם חלילה ננצח בשני המשחקים הקרובים או אם בטעות תצא איזשהי כותרת על רוכש עלום מהר מאד תחזור לשורותינו....

עד אז... גם את הגל הזה נעבור ולא משנה באיזה ליגה זה יגמר

Sent from my LG-D855

(03-Jan-2016 16:48)טל.מ כתב:  זה לא מהיום ואולי רק היום יורד פה האסימון. הקבוצה הזו לא מגדלת שחקנים כבר שנים וכל מי שכבר כן - נזרק/נמכר/משוחרר. אין כאן בעלים וגם כשהיה אי אפשר היה להאשים אותו בשפיות. למה אף לא נוגע בנתניה גם עם מקל? שאלה מעניינת. לא יודע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נו באמת.... כאילו שכל יום רוכשים מועדון כדורגל במדינה הזאת.
אף אחד לא קופץ על עסק שבעיקר מפסידים בו. כלכלית וגם נפשית. אין פה אינפלציה של מתעניינים בקבוצת כדורגל ישראלית.

צריך פה הרבה סבלנות וגם זה יגיע. בנושא הזה אני סומך עם פיירברג

Sent from my LG-D855
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הקש שישבור את גב הגמל - אופיר34 - 03-Jan-2016 16:55

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים