מכבי נתניה

גירסה מלאה: הקש שישבור את גב הגמל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
יניב לביא, עדי נימני, דודי תירם, עידו לוי, ברק בדש, דניאל ליפשיץ, ואני מרשה לעצמי גם להוסיף לרשימה את בן בינימין.

כולם גדלו במכבי נתניה. חלקם עברו לרעננה ישירות. חלקם לא שיחקו במכבי נתניה כמעט בכלל- אבל השורה התחתונה אותה שורה תחתונה- אשר אלון נהנה ממחלקת הנוער של מכבי נתניה יותר מאשר מכבי נתניה עצמה. נתניה לא ראתה על אף אחד מהשחקנים האלה אפילו לא שקל אחד כולל ויתור על דמי השבחה.

אני לא אחד שמתייאש ותמיד משתדל לשמור על אופטימיות גם כשזה קשה.
מבחינתי הבאת שחקן מהספסל של הפועל רעננה כמושיע ועוד בהשאלה(!!!) יהיה הקש האחרון- באותו רגע אני שובר את המנוי(היום זה משהו ששוברים- לא קורעים) ורגלי יותר לא תדרוך באצטדיון הכדורגל העירוני עד אשר המועדון הזה יחזור להיות מועדון כדורגל ולא אוסף של חאפרים.
לכל אחד יש גבול. יש גבול לעלבונות שמאכילים אותנו.
אני החלטתי למתוח את הקו כאן אחרי 25 שנה בהן רדפתי אחרי הקבוצה הזו גם בימים הכי קשים שלה לכל מקום בארץ. די!
מה ההבדל בין מושאל מתא למושאל מרעננה(חוץ מהיבט הפסיכולוגי/השפלתי).
ההדתרדרות של נתניה התחילה כבר עשרים שנה. עכשיו אנחנו בשיא השפל.
בנבנישתי הוא לא השחקן שישנה את המצב.
מהשמות שהוזכרו עוד ראינו את השחקן שיהיה שובר שיוויון למעט אולי טיאגו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
לא יודע איך זה עובד אצלך. אצלי זה ממש עובד אחרת.
אני לא אוהד על תנאי ואני לא עושה סנקציות ואני בטח לא כורת את הענף שעליו אני יושב.
אוסידון, עטר, שגב, יאמר, אשר אלון, דודי, עידו לוי, יניב לביא ,נמני וכו'... כולם באים, הולכים, מקבלים כותרות, עושים קצת כסף, עולים ליגה ,יורדים ליגה, לפעמים אפילו תורמים קצת למועדון (וסליחה שאני מעז להגיד את זה). מבחינתם מכבי נתניה זה רק תחנה בדרך. אנחנו תמיד נהיה פה. אם נתחיל לחשוב ולהתנהל כמו אותם טרמפיסטים שבאים לדפוק כרטיס זה באמת יהיה הסוף של המועדון הזה.

מבין את הדכאון ותחושת ההשפלה אבל לא מקבל את הדרך שבה חלק מהאוהדים משתמשים כדי לפתור את הבעייה. מה זה "לא בא יותר ,זורק את המנוי, גמרתי עם הקבוצה הזאת" ?? זה מה שיוציא את הקבוצה מהבוץ ? זה מה שיגרום לאיזשהו איש עסקים לבוא ולהושיע אותנו ? ככה פותרים בעיות ? קצת קשה וזהו סוגרים את הבסטה ??

ועם כל הכבוד לכל רשימה המפוארת הזאת (ובאמת שאני לא מתכוון להכנס שוב לוויכוח איתך) נתחיל בזה שמיקצועית אף אחד אבל אף אחד (וברק בדש מבחינתי לא קשור ולא היה קשור למכבי נתניה) לא שחקן שיכול היה לעזור לנו בימים אלו (וכן, הבאנו רכש לא משהו...). ואני ממש לא חושב שלא ראינו שקל מאף שחקן מהרשימה הזאת. לזרוק משפטי מחץ גם אני יודע. הייתי מציע לבדוק כל מקרה לגופו - למה, איך ומדוע ואז לצאת בהצהרות, ואני לא אומר שלא כשלנו לפעמים בהתנהלות אבל באמת שאין לנו מושג בכל מה שקרה וקורה מאחורי הקלעים.

וכן, אנחנו במצב שהכל נראה שחור ולא רואים כלום באופק, ואני לא מתכוון ליפות את המציאות אבל לי ברור שעד כמה שההווה הוא שחור משחור הוא לא מעיד שום דבר על העתיד ,וההוכחה הכי טובה לזה היא המועדון "האהוב" מהדרום שעד לפני שנתיים שלש היה במצב מאד דומה לשלנו והיום אנחנו רואים איפה הוא נמצא. אין סיבה שגם אנחנו לא נהיה שם. במוקדם או במאוחר.
מצטרף לאופיר, ומקווה שהפיטורין בהפועל כ"ס יצליחו כמו אצלנו רק חסר שהם יתחילו לנצח עכשיו.
(03-Jan-2016 14:45)חזום חזום כתב: [ -> ]מה ההבדל בין מושאל מתא למושאל מרעננה(חוץ מהיבט הפסיכולוגי/השפלתי).
ההדתרדרות של נתניה התחילה כבר עשרים שנה. עכשיו אנחנו בשיא השפל.
בנבנישתי הוא לא השחקן שישנה את המצב.
מהשמות שהוזכרו עוד ראינו את השחקן שיהיה שובר שיוויון למעט אולי טיאגו.

Sent from my A0001 using Tapatalk

הבדל גדול. אפילו אין לי חשק להיכנס לזה. אולי לא שמת לב אבל זה מנציח מצויין למה מועדון בלי קהל, בלי מגרש ביתי ועם שקל וחצי עושה לך ביה״ס.
ברגע שהתחביב הזה עושה לי רע ברמה כזו ופוגע לי בבריאות- הגיע הזמן לשים סטופ. זה פשוט לא שווה את זה. זה סך הכל תחביב... משהו שאמור לעשות לנו טוב.
וכל אחד מוזמן לחשוב מה שהוא רוצה. כנראה אופיר אוהד טוב ממני.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(03-Jan-2016 15:25)עידן444 כתב: [ -> ]הבדל גדול. אפילו אין לי חשק להיכנס לזה. אולי לא שמת לב אבל זה מנציח מצויין למה מועדון בלי קהל, בלי מגרש ביתי ועם שקל וחצי עושה לך ביה״ס.
ברגע שהתחביב הזה עושה לי רע ברמה כזו ופוגע לי בבריאות- הגיע הזמן לשים סטופ. זה פשוט לא שווה את זה. זה סך הכל תחביב... משהו שאמור לעשות לנו טוב.

חלילה וחס, פשוט לא מבין מה שונה 2016 מ 1996 , 2004 ו 2013 (וכל מה שבינהם...). רק אך תגיד לי וסיהון, נחייסי זוויתי ועזרא אליו.....
(03-Jan-2016 16:04)אופיר34 כתב: [ -> ]
(03-Jan-2016 15:25)עידן444 כתב: [ -> ]הבדל גדול. אפילו אין לי חשק להיכנס לזה. אולי לא שמת לב אבל זה מנציח מצויין למה מועדון בלי קהל, בלי מגרש ביתי ועם שקל וחצי עושה לך ביה״ס.

חלילה וחס, פשוט לא מבין מה שונה 2016 מ 1996 , 2004 ו 2013 (וכל מה שבינהם...). רק אך תגיד לי וסיהון, נחייסי זוויתי ועזרא אליו.....
אני מרגיש בשוני גדול.
אגב, כל הח'ברה שהיו מגיעים איתי שבוע אחר שבוע לקופסא ואפילו למשחקי חוץ(למשחקי חוץ אני כבר בקושי נוסע- לדעתי לא הייתי העונה אפילו במשחק חוץ אחד)- רובם כבר מזמן לא מגיעים. ויודע מה? טוב להם. רגועים יותר. לא מתעצבנים. אדישים לתוצאות. רואים כדורגל מהעולם. אחד מהם אפילו לגמר הגביע לא הגיע. עד כדי כך.
אני עוד מהאחרונים שהאמינו שיכול לצמוח כאן דשא.
אם אני מדבר ככה- האמן לי שבאמת נשבר הזין.
וכן, יש שוני גדול. בעיני לפחות.
אין למועדון הזה היום שום זהות. זה משהו שלא קרה מעולם.
"גנבו לנו את המועדון"- ולא אני אמרתי את זה.
זה לא מהיום ואולי רק היום יורד פה האסימון. הקבוצה הזו לא מגדלת שחקנים כבר שנים וכל מי שכבר כן - נזרק/נמכר/משוחרר. אין כאן בעלים וגם כשהיה אי אפשר היה להאשים אותו בשפיות. למה אף לא נוגע בנתניה גם עם מקל? שאלה מעניינת. לא יודע.

מה שאתה מתאר זה התנהלות צפויה של אוהדים מתוסכלים שעברו את גיל הטיפש עשרה כנראה ושסביבם רצים זאטוטים קטנים שרק אתמול נולדו, אישה שלא מבינה למה בעלה נעלם מהבית כל מוצ"ש לכמה שעות, ועוד כל מיני "מקורבים" שלא קשורים לענף ורק יודעים להקניט מבוקר עד ערב....

אז יש כאלה שלא יעמדו בפרץ וירימו ידיים ויש כאלה שיסתכלו קדימה, ינשכו שפתיים ויחכו שמשהו חיובי יקרה סוף סוף. אני מהקבוצה השנייה וכל המשפטים של גנבו לי ולקחו לי עוברים מעליי. ואני יודע שחלק יקראו לי בת יענה אבל האמן לי ששמעתי כל כך הרבה משפטים דומים בעבר שבאמת הפסקתי להתרגש.

אז זכותך לבחור להשתייך לאיזה קבוצה שאתה רוצה. ברור לי דבר אחד - אם חלילה ננצח בשני המשחקים הקרובים או אם בטעות תצא איזשהי כותרת על רוכש עלום מהר מאד תחזור לשורותינו....

עד אז... גם את הגל הזה נעבור ולא משנה באיזה ליגה זה יגמר

Sent from my LG-D855

(03-Jan-2016 16:48)טל.מ כתב: [ -> ]זה לא מהיום ואולי רק היום יורד פה האסימון. הקבוצה הזו לא מגדלת שחקנים כבר שנים וכל מי שכבר כן - נזרק/נמכר/משוחרר. אין כאן בעלים וגם כשהיה אי אפשר היה להאשים אותו בשפיות. למה אף לא נוגע בנתניה גם עם מקל? שאלה מעניינת. לא יודע.

נו באמת.... כאילו שכל יום רוכשים מועדון כדורגל במדינה הזאת.
אף אחד לא קופץ על עסק שבעיקר מפסידים בו. כלכלית וגם נפשית. אין פה אינפלציה של מתעניינים בקבוצת כדורגל ישראלית.

צריך פה הרבה סבלנות וגם זה יגיע. בנושא הזה אני סומך עם פיירברג

Sent from my LG-D855
אמרת הכל. אני בקבוצה שלך ולאט לאט מסיק שהקבוצה השניה כוללת אנשים חכמים יותר. גם כשאני הייתי הזאטוט הזה בשנות ה 80 אבא שלי לאט לאט התנתק ולאחר מכן חזר וכבר שנים אנחנו מנויים קבועים.
אני לאט לאט מגיע למסקנה שאני לא אוהב את מה שקורה במכבי נתניה הנוכחית. לא רק לא אוהב- מתעב. בדיוק כמו שעמית כתב בפוסט המקביל- זו לא מכבי נתניה שגדלנו עליה בכל כך הרבה מישורים וכואב לי שראש העיר באה מברכת ויצאה מקללת. לא ברור לי מי המליץ לה על אדם חסר כישורים שכזה שנהל את המועדון ומאיפה הגרילו דווקא אותו.
היום, אוטוטו בגיל 35, אני מתחיל להרגיש שחבל על הזמן, העצבים וכאב הלב שלי.
אני רואה קבוצה קטנה ועלובה בלי כלום כמו רעננה ומרגיש שיש לי שם יותר עם מי ועם מה להזדהות. בעלים שהוא אוהד של נתניה. חצי קבוצה נתנייתים. משחקים בנתניה. הם יותר מכבי נתניה מאשר מכבי נתניה היא מכבי נתניה.

עמודים: 1 2 3
Reference URL's