שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד שבוע. עוד נקודה...
31-Dec-2013, 11:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Dec-2013 על ידי 12:00 אלון.)
הודעה: #18
RE: עוד שבוע. עוד נקודה...
(31-Dec-2013 10:52)טל.מ כתב:  
(31-Dec-2013 10:47)פיליפצוק כתב:  
(31-Dec-2013 2:06)טל.מ כתב:  איך שהקבוצה נראית .. היו רגעים שרציתי שיחטפו את השני כי לא הגיע לנו לנצח.
גועל נפש של כדורגל. יצטרכו להחליף כמעט את כל הקבוצה רק כדי שנצליח לשרוד בליגת העל כי עם כל הכבוד לכווולם אנחנו נראים זוועה ויש שחקנים שפשוט מביך לראות אותם על המגרש. אם לבית״ר תא היתה רגל מסיימת לא היינו אפילו מסיימים בתיקו.

כרגיל נסחף, אפוקליפסה עכשיו, סדום ועמורה, מצב אנוש וסופני, כל התשובות נכונות.

עשה לי טובה .. תחסוך את אימרותיך ושאר הבולשיט שאתה מספר לעצמך לפני השינה. הגיע הזמן להגיד את האמת . חרא של כדורגל. קבוצה שכל מה שיש בה זה שחקן אחד שבלעדיו אנחנו מגרדים מרכז טבלה בלאומית. אם אתה רוצה להמשיך לשקר לעצמך מי אני שאפריע לך. ולגבי כל תאורי האפוקליפסה שלך - אתה השתמשת בהם לא אני, אז מה זה אומר עליך ? ועוד אתה תמיד מספר לנו שהמועדון שואף לבינוניות ... אם מה שאתה רואה מקובל עליך אתה המצאת את המושג ..

טל,אתה נסחף,מחצית ראשונה(אחרי ה1:0) זו הייתה המחצית הכי טובה שלנו.מחצית שנייה הלכנו לישון(כרגיל) ואני אפילו לא ראיתי את הגול שחטפנו כי המשחק ממש לא עיניין באותן דקות.כנראה שה 2:0 פלוס הפער בצמרת עושים את שלהם וגורמים לשחקנים קצת לזלזל.בנוסף לכך החילופים ושינויי השיטה במחצית השנייה לא תרמו.עם כל זה לא הייתי מתחלף במצב של הרצליה,פ"ת,אשקלון,ר"ג וכו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: עוד שבוע. עוד נקודה... - אלון - 31-Dec-2013 11:59

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים