שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפוסט שלי מהפייסבוק...
03-Nov-2015, 12:50
הודעה: #14
RE: הפוסט שלי מהפייסבוק...
רועי תבורך על מה שכתבת.
אין לנו מכבי נתניה אחרת. ולתחושתי מזה כחודשיים היא אחרת. מאוד אחרת.
למי ששואל מדוע הדברים כאן קצת סתומים אז זה בגלל לשון הרע.
אבל בכל זאת נרמז כאן ולא אחת כי שיקולי המינויים תמוהים, ואני רוצה להוסיף ולומר שמדובר בשיקולים זרים, זרים לראש, והמבין יבין.
אתמול לדוגמא הגיע הכישרון אסי דומב למועדון? למה ומדוע? האם כמאמן? האם כעוזר ( אז מה עושה גיא צרפתי) ובכלל, ממתי ממנים עוזר לפני מאמן ויתירה מכך, ממנים עוזר שהמאמן בדרך החוצה.
ולגבי מנהלת השיווק/דוברת? ראו ערך השיקולים.
ולגבי איציק גניש? כאילו מה איציק זו הבעיה במכבי נתניה? מישהו שכח איך נראתה מחלקת הנוער? אולי כדאי לחזק ולא ללכת אחורה?
ולגבי האוהדים (גילוי נאות, הם חברים) - בדף הלוגו של החברה בה אני עובד כתוב" אנשים אוהדים לעשות עסקים עם אנשים שאוהדים את העסק שלהם (משפט ידוע,
אני יודע). התמזל מזלנו ויש כאלו שהם לא רק אוהדים, אלא אוהבים, בעלי יכולות ויש להם לב שיכול לפרנס יותר מאוהד אחד. אז מה אם דורכים למישהו/מישהי על הרגליים? מועדון כמו שלנו, זכות הקיום שלו כרגע היא נשמה ולהבנתי גם במועדון גדול צריך שתהיה נשמה.שיטת החברים הזאת, שבעקבותיה הגיע גם הכישרון אסי דומב, בזוייה בעיני. בואו נזכור שזה שאוסידון קיבל מפתחות זה לא אומר שגם קיבל בעלות.

בקיץ עמדה על הפרק קבוצת רכישה. למיטב הבנתי זה נפל בגלל הגירעון ונושא הבטוחה להלוואה. אז הינה בטוחה יש והלוואה למיטב הבנתי אמורה להיכנס.
אותם חברי קבוצת רכישה טענו אז בצדק, כי לא באו לשאת על גבם גירעון עבר. אז הינה אם עוד יש רצון, התנאים ההכרחיים שלכם התמלאו, ותוכלו להשקיע בעתיד ולא בעבר. אבל זה הזמן, כי ההתנהלות הנוכחית הביאה כבר לגירעון של למעלה ממיליון ש"ח וזה בטווח זמן של 4 חודשים. מה יקרה בתום העונה? עוד גירעון?
אם רוצים אז זה הזמן, ואם צריך תמיכת אוהדים אני בטוח שיקבלו אותה.
כולנו קיווינו שנצא לדרך חדשה, לתחושתי אלו אותן העקבות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הפוסט שלי מהפייסבוק... - אסףג - 03-Nov-2015 12:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים