שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מאמן נתניה ערך אסיפה קשה: "אהיה כמו שוטר. אתם עושים פה שכונה".
28-Sep-2015, 12:32
הודעה: #30
RE: מאמן נתניה ערך אסיפה קשה: "אהיה כמו שוטר. אתם עושים פה שכונה".
(28-Sep-2015 6:53)אייל ס כתב:  אופיר,איך תשפוט האם זה הביא יותר נזק מתועלת?
מה בפיצוץ כזה יכול להביא נזק?
מה כרגע יכול להזיק לנו,למעט נטישת חסות העיריה(שכבעלים בפועל חובה לעדכן אותם בסיטואציות ואיש לא דואג לעשות זאת).

מה שקרה במחנה לא מוסיף כבוד בעיקר למי שהיו שותפים למעשה. להגיד שנפלתי מהכיסא ממה ששמעתי ? לא. לא מפתיע אותי כבר כלום בכדורגל שלנו (ומשה, הבעיה התרבותית היא כלל ארצית, בטח לא משהו שהומצא בנתניה).

אני אישית חושב שדברים כאלה צריך לנסות לסגור בפנים ולא אצל אפי ישראל ב 90FM.
ואם אוסידון לא טיפל בעניין כמו שצריך ,אז כן יש פה את יוסי דורון שאפשר לערב ואם גם זה לא עוזר ואת אף אחד זה לא מעניין אז אולי צריך לחשוב לפנות לתקשורת.

מה הנזק ? קבוצה שעכשיו תעבור כזה זעזוע ושכל התקשורת תתעסק בה (ולא בעינייני כדורגל) לא תוכל לתפקד מיקצועית. יתחילו פה האשמות בין השחקנים מי הדליף למי, קונספרציות או בקיצור יתעסקו בהכל חוץ מבכדורגל. בטח לא זה מה שיביא לנו את הנצחון הראשון.

והתוצאות שרואים עד היום במגרש הם לאו דווקא קשורות לסיפור הזה. אני לא בטוח שזה היה נראה אחרת אם הכל היה פיקס במחנה. אם דורה ילך זה בגלל שדורה, מעבר להתנהלות "הישראלית" שלו, הוא לא מאמן מספיק טוב (משהו שלי היה ידוע מרגע ההחתמה שלו).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מאמן נתניה ערך אסיפה קשה: "אהיה כמו שוטר. אתם עושים פה שכונה". - אופיר34 - 28-Sep-2015 12:32

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים