מכבי נתניה

גירסה מלאה: מאמן נתניה ערך אסיפה קשה: "אהיה כמו שוטר. אתם עושים פה שכונה".
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
אני קורא ולא מאמין....
במחנה האימונים בגרמניה,נעשו מספר חריגות חמורות(מאוד מאוד מאוד) גם יחסית לשכונה הנתנייתית.
איש לא דאג לעדכן את אסידון באותם חריגות(שנודעו לי במקרה)עד שדאגתי ליידע אותו(דורה משוכנע שזה נודע לי מתירם...ובאותו רגע הוא "נשרף" על ידו ועל ידי אסידון...למרות שעד היום דודי לא יודע על הסיפור ומעולם לא היה לי קשר אינטימי איתו),המלצתי לאסידון לקיים אסיפה אינטימית עם השחקנים בשובם להעיף את אחד מהם לקיבינימט(מלא מעט סיבות)להעניש אחרים בעונש משמעותי ולהוציא כרטיס צהוב למאמן(על ההסתרה ובעיקר על מעורבותו הפעילה באחת מהחריגות החמורות..).
אוסידון וויתר על מעורבותו וקיים שיחה עם דורה...שמצידו,קיים שיחה "קשה" עם השחקנים,שהמסר המרכזי "תזהרו להוציא דברים מחדר ההלבשה,לידיעתכם כל שקרה במחנה דלף לעיתונאים"....

ואני שואל את הקורא שלומי דורה,על מה אתה מלין כשאתה יו"ר וועד השכונה.
יצא עכשיו המרצע מן השק, אז זו הסיבה שתירם לא איתנו היום.
ש.כ.ו.נ.ה...
נו ... ומכיון שזה קרה גם עם מזרחי .. זה הכדורגל הישראלי . חבורת ערסים שמתנהלת בהתאם ..

Sent from my iPhone using Tapatalk
זו הסיבה שלמרות הצער הכבד,אני מתרחק משם והפעם לא סותם ת'פה(למרות שאת הכביסה המלוכלכת שומר לעצמי).
אם המאמן משתף פעולה עם השכונה, אז אפשר לסגור את הבאסטה.
כשיוצא לכול העיתונאים אותה הודעה אז זה לא הדלפה זה דף מסרים דורה עשה הצגה וחשב שאנחנו טיפשים נו באמת מר דורה

בשלב הזה דורה לקח לוח שש-בש שהיה על השולחן בסמוך אליו וניפץ אותו בזעם על הרצפה.

"קפצנו כאילו כאילו נפל טיל", סיפר שחקן בנתניה. "זה היה מבהיל בטירוף, אבל שלומי צודק לצערי, המצב לא טוב מקצועית וחברתית מאז שערן נפצע".

אז גם אוסידון זונה ומבחינתי מנהל חלש מאד ואני מרשה לעצמי לחזור לכינוי נער מועדונים....
כמה חוסר כבוד למקצוע ...
(27-Sep-2015 20:46)דוד חטב כתב: [ -> ]אז גם אוסידון זונה ומבחינתי מנהל חלש מאד ואני מרשה לעצמי לחזור לכינוי נער מועדונים....
כמה חוסר כבוד למקצוע ...

דוד אל תגזים ותן כבוד. אני לא יודע אם אתה או כל אחד אחר הייתם עושים יותר טוב בלו"ז הצפוף ובתקציבים שהיו לו ביד.

לא צריך לשכוח שהוא בנה פה כמעט לבד קבוצה ומערכת שלמה בזמן מאד קצר ובתנאים לא קלים. כן, הוא גם טעה פה ושם אבל בגדול וביחס לתנאי הסביבה הוא עשה עבודה טובה.
לא תמיד צריך להיות כאלה חזירים
אני אתן כבוד למי שמכבד את המועדון לא לאחד שיורק לקהל בפנים...
אם היה כותב את מה שאייל כתב מישהו אחר הייתי בודק או לא מאמין במקרה הזה הבדיקה אין לה ערך כי לאייל אני מאמין...
ולקבל פנקס שיקים על 7/8 מיליון ולבזבז כולם יודעים החוכמה של מנהל טוב היא להישאר איתן עם הדרך לשמור על עקרונות
לדעת מתי לתת בראש למי שצריך וכו...
מסכים שהיה לאוסידון חודש טוב אבל זה כבר היסטוריה יש ערכים שעליהם המועדון הזה נמדד לאורך ההיסטוריה ובשנתיים האחרונות נפלנו עוד לפני שהחלה העונה...
אגב מנכ״ל מועדון ללא בעלים חייב להיות במחנה ולדאוג להכל כולל משמעת !!!
לא קשור למאמין או לא.

הנוהג הזה לתלות אנשים בחוצות העיר על כל טעות שקורית פסולה בעיני.

אי אפשר לפסול ולמחוק עבודה מצוינת שנעשתה בתחילת הדרך ולאורך זמן בגלל טיפול לא נכון באירוע שקרה במחנה אימונים. נשמע מדבריך כאילו עומדים פה בתור מנכלים של חברות הייטק שרק מחכים שפיירברג תפנה אליהם שינהלו את המועדון. תזכרו שאנחנו בתקופת מעבר בסה״כ והמטרה בסוף היא למצוא רוכש שינהל את המועדון בסטנדרטים קצת יותר גבוהים.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7
Reference URL's