שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
המאמן הבא של נתניה
27-Sep-2015, 19:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 20:07 אופיר34.)
הודעה: #42
RE: המאמן הבא של נתניה
ואייל, תהיה בטוח שאת החלומות שלך על מקצוענות והתנהלות נכונה בטח לא תקבל מראובן עטר. הרי למה יצא לו שם של כזה מחובר לשחקנים ? כי הוא סחבק איתם, והוא משחרר ,והוא מעגל פינות, והאימונים שלו לא קורעים, ואם התנהגת לא יפה תכפר על זה במנגל קבוצתי.... בקיצור, כל מה ששחקן ישראלי צריך...

מה שכן, עטר הוא חלומם הרטוב של כל תומכי התוצרת המקומית. אין ספק שאם זה יקרה תוכלו לצאת בריקודים ובמחולות....רק חבל שהמחיר יהיה כל כך יקר....

(27-Sep-2015 19:56)אייל ס כתב:  אגדת מרין חוזרת על עצמה אצלכם,בדיוק כמו אגדת בני לם....
שניהם שחקנים ענקיים,שניהם עושים/עשו לעיתים עבודה ניפלאה,בין לבין יש דרך ארוכה ומזל ובעיקר "שכונה" ששניהם(כל אחד מסיבותיו) יתקשו לתפקד במחוזותיה.

אגדה או לא ....אתה רוצה להמשיך להתבכיין שנה אחר שנה על מחנות אימונים, כושר גופני, הנחות לשחקנים, שכונה באימונים וכו' וכו' ?? אז תמשיך עם הדורות, הבנינים, המזרחים, הקלינגרים וכל שאר התכשיטים...

הגיע הזמן לנסות משהו אחר ואין לי בעיה שזה יהיה על חשבון שחקן או שניים גם.
אם לא מארין שיהיה פישונט\פשקו\שאלוי או לוברסקי..... שיתחילו לעבוד ולגשש בכל חור בעולם...
נמאס כבר מהזבל הישראלי הזה.

(27-Sep-2015 19:56)טל.מ כתב:  4:1 על ביתר 6:2 על ראשון 3:0 פעמיים על מכבי תא 3:3 מול קרית שמונה 3:2 מול סכנין 1:1 מול חיפה 1:0 מול חיפה , מבצעים נהדרים של עזרא מוגרבי וסבע... בחייך רק הנסיונות להזכר בזה גורמים לי געגוע לקופסא. אז תשאל למה לא עטר ? שיוריד מחיר לרבע , שיבוא עם שיטה התקפית שילמד לבחור זרים ... ואחכ נראה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה נותן לי חמישה משחקים מתוך מאות (וגם על החמישה האלה אפשר להתווכח). ראיתי מבצעים גם אצל מזרחי עם ערן לוי וקאיודה. זה לא אומר כלום.

ותהיה רגוע , עטר לא ישתנה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: המאמן הבא של נתניה - אופיר34 - 27-Sep-2015 19:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 11 אורחים