שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
15-Sep-2015, 20:42
הודעה: #96
הפועל ת"א - מכבי נתניה
(13-Sep-2015 12:32)ORENARIEL כתב:  
(13-Sep-2015 1:39)טל.מ כתב:  אורן מה מישצ׳נקו עשה היום לא בסדר ..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם היה את הוידאו של כל המשחק הייתי מביא את כל הטעיות של מישנקו , אז נסתפק בטעיות של התקציר המסכן של 3 התקפות

דקה 38 : יש 3 אדומים ברחבה , מישנקו שומר אישית על אנטאל , פתאום מחליט שהוא לא קיים ולא הוא צריך לשמור עליו , עוזב אותו ונותן לו חופש של 5 מטר לבד בתוך הרחבה.. הכדור מוגבה מהאגף בדיוק לאנטאל והוא נוגח החוצה .. מבחינתי זה טעות של שער באשמתו הישיריה (לא משנה אם הכדור נכנס או לא)

דקה 43 : מישנקו שומר אישית צמודה על אנטאל בהתקפה , פתאום מחליט אנטאל לרוץ לרוחב , מישנקו נותן לו מרווח של 5 מטר לבד ברחבה .. עד שהוא נזכר שהוא צריך לשמור עליו , הוא מתקדם לעברו ומחליט לעשות את הדבר הכי מטופש שבלם יכול לעשות , גליץ' ברחבה .. אם מישנקו נשאר עומד מולו עם כל הגובה והמסה , אנטאל בחיים לא היה כובש משם!
הוא אשם הישיר בשער הזה! .. אם לא הוא אז מי האשם לפי הניתוח שלך?

כשיעלו לרשת את המשחק המלא , אכתוב את כל הטעיות שלו במשחק...

בכל משחק מישנקו עושה את זה!! , עוזב את השחקן שלו והוא נשאר חופשי לחלוטין
אני כן שם לב לדברים כאלה ועוד הרבה אחרים ... ועוד מדברים פה על ירין..

טוב ראיתי את התקציר עכשיו ואני מודה שבשני הארועים - הנגיחה החוצה והגול הוא עזב את השחקן שלו. כשאתה צודק אתה צודק... דרך אגב כולם מוזמנים לראות את התקציר לפני שהם קוטלים את מה שכתבתי . אני עדיין לא חושב שהוא בלם גרוע . במקרה הספציפי הזה אתה צודק. צריך להמשיך ולראות אם זו מגמה או כמה דק של רפיון וחוסר ריכוז.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
הפועל ת"א - מכבי נתניה - טל.מ - 15-Sep-2015 20:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 8 אורחים