שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
14-Sep-2015, 0:57
הודעה: #76
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
(13-Sep-2015 18:39)אופיר34 כתב:  
(13-Sep-2015 15:44)עידן444 כתב:  חולק עליך. לא רואה שום דבר מיוחד בעומר ורד- ואין לי מושג על איזה רזומה אתה מדבר... כנ"ל לוגסי שחי על הגול נגד בני יהודה. בשום מקום שהיה לא הוכיח שהוא מעבר לבינוני, ואף חלק. מרגוליס היחיד מבין השלושה שאני מסתכל ימינה ושמאלה ולא רואה בסביבה שחקן עם הכוח והמהירות שלו באף אחד מהשנתונים האחרונים אצלנו. לדעתי מוחמד עאקל האחרון שהיה לו את זה.

וברור שאתה בונה קבוצה עם יותר מ- 11 שחקנים. רק שואל למה המחליפים שלנו הם חיימוביץ', ועומר פרץ ולא תירם, ואביב אברהם. אתה באמת חושב שאם השניים האחרונים נרד ליגה והשניים הראשונים הם אלה שיעשו את ההבדל?

עומר ורד לא משהו מיוחד אבל מגן יותר טוב מויקי כחלון. התקפית והגנתית.
ושלא תבין לא נכון גם לוגסי ומרגוליס הם לא פאר היצירה אבל הם עדיין משאירים אבק לכל מתחרה שקיים אצלנו בבית.

לגבי האחרים, אביב אברהם בסגל הקבוצה ואני מקווה שבהדרגה יראה דשא ותירם שוחרר מסיבות מיקצועיות (אלא אם מישהו יוכיח אחרת) כי כך החליט המאמן. לגיטימי לחלוטין מבחינתי. אני בכלל חושב שהמילים ששפכנו פה על תירם (ויסלח לי אייל) קצת אובר מוגזמות.

השחרור שלו לא מעיד על מדיניות שגויה או ראייה לטווח קצר. בסה"כ עוד שחקן ששוחרר כי מיקצועית הצוות המיקצועי החליט שלא מתאים. לגבי הקטע הכלכלי, אני מסכים שיש פה טעם לפגם שלא ראינו שקל עליו. זה לא לא ברור לי.
ולראיה אתמול דודי לא שיחק בכלל ומי שפתח במקומו היה עידו לוי....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה - davidb7 - 14-Sep-2015 0:57

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 10 אורחים