שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
13-Sep-2015, 15:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 15:50 עידן444.)
הודעה: #68
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
(13-Sep-2015 13:44)אופיר34 כתב:  
(13-Sep-2015 13:22)עידן444 כתב:  בפעם הלא יודע כמה אני אומר שוב- אם אני מביא בינוני מבחוץ, אז אני מעדיף לא להביא אותו, לתת לשחק בית אפילו שהוא גם בינוני, ושחקן רכש משדרג יהיה לי יותר כסף ויותר קל להביא- כי למצוא שחקן בית משדרג אני צריך לשלוף מבין 20 ולמצוא שחקן רכש משדרג אני יכול לבחור מבין מאות שמסתובבים בארץ ואלפים שמסתובבים על הגלובוס.

ואתה כל הזמן חוזר מי היה משנה ומשדרג אותנו שלא קיבל צאנס ואני שואל אופיר- ואני שואל- אם במקום עומר ורד היה משחק אתמול ויקי כחלון- זה היה נראה רע יותר? אם במקום לוגסי היה משחק אתמול עוגי פלצת היינו פחות טובים?

אתה מסכים איתי שאם הכסף שהיית חוסך על כל השחקנים האלה שיושבים על 40-50-60 אלף דולר- אם במקומם היה משחק איזה שחקן צעיר ההבדל לא היה משמעותי כמו התוספת כוח שהיית מקבל אם הכסף הזה היה מושקע בסליחי או אליס בקאי, או שחקן אחר עם רזומה ולא עוד ועוד הימורים על חמזה בארים וכל מיני חלוצים אחרי קרעים ברצועות שהקריירה שלהם רגל בקבר? אני לא אומר שזה אף פעם לא ילך ואני נהנה לראות את בארי(למרות שאתמול הוא היה חלש). אבל לרוב זה פשוט לא ילך.

ואני אענה לך בפעם הלא יודע כמה - רב השחקנים שהבאת כולל ורד ,לוגסי, מרגוליס וחיימוביץ עולים ועדיפים על הסחורה המקומית. טגה ובוארון למשל מיותרים בעיניי.
ואני לא שופט שחקנים על פי משחק אחד או שניים. עומר ורד היה חלש אתמול, כנ"ל לוגסי ומרגוליס , אז מה תשפוט אותם לפי משחק אחד או שניים חלשים ??

שלשת השחקנים האלה הוכיחו בקבוצות הקודמות שלהם וגם אצלנו שהם שחקנים מספיק טובים לשחק בקבוצה כמו מכבי נתניה של 2015. לעומת זאת, לא מוצא שום שחקן "משלנו" שאני יכול להגיד בוא נשחרר את אחד מהשלשה ונצליח להסתדר. זה פשוט לפזר אשליות שיכולות לעלות לנו ביוקר. פשוט התעקשות מיותרת.

וורד בשתי רמות עדיף ויקי כחלון, וללוגסי ומרגוליס אין שום תחליפים ראויים במחלקת הנוער, וחיימוביץ בתור שחקן ספסל (בשילוב עם שיקול כלכלי) מספיק טוב.

ולגבי החסכון שאתה מדבר עליו - שאתה בונה קבוצה אתה לא יכול להביא 11 טובים ועוד 6 מחליפים ברמה של ליגה א'. לשחקנים המחליפים יש חשיבות לא פחות מלשחקני ההרכב ואסור שיהיו פערי איכות כל כך גדולים בינהם, לכן להגיד תשחרר שחקנים ב 40-50K ותביא אחד טוב זה לא ריאלי ולא מיקצועי לדעתי.

חולק עליך. לא רואה שום דבר מיוחד בעומר ורד- ואין לי מושג על איזה רזומה אתה מדבר... כנ"ל לוגסי שחי על הגול נגד בני יהודה. בשום מקום שהיה לא הוכיח שהוא מעבר לבינוני, ואף חלק. מרגוליס היחיד מבין השלושה שאני מסתכל ימינה ושמאלה ולא רואה בסביבה שחקן עם הכוח והמהירות שלו באף אחד מהשנתונים האחרונים אצלנו. לדעתי מוחמד עאקל האחרון שהיה לו את זה.

וברור שאתה בונה קבוצה עם יותר מ- 11 שחקנים. רק שואל למה המחליפים שלנו הם חיימוביץ', ועומר פרץ ולא תירם, ואביב אברהם. אתה באמת חושב שאם השניים האחרונים נרד ליגה והשניים הראשונים הם אלה שיעשו את ההבדל?

(13-Sep-2015 14:37)פיליפצוק כתב:  הטעויות של דורה:
בוארון לא קיבל צ'אנס, אי אפשר להגיד שהוא מיותר.
חיימוביץ במקום תירם מיותר, יש פה משהו מעבר שאנחנו לא יודעים.
עדיף כבר את נבו מזרחי על מרגוליס עד שיבוא חלוץ.
חמזה לא שחקן כנף.
פירס היה מצוין בתור קשר אחורי, למה מעבירים אותו קדימה, זה לא בשבילו.
תפרו לסמליאניץ' כתרים מוקדם מידי, עד כה, הוא לא שווה את כל שינוי סגנון המשחק שקרה בעקבות הבאתו.
אביב אברהם זה שחקן שראוי לקבל צ'אנס.
טל איילה זה לא שחקן שמושיבים על ספסל בקבוצה כל כך חסרת כישרון.
הרוב מדוייק!
מלבד סימילאניץ' שלדעתי סובל יותר מכולם מהפקק באמצע. נגד ב"ש בלי פירס הוא פרח. וזה לא כי פירס מפריע אלא כי מספיקים שם שניים- הוא ופירס וכשגם לוגסי שם נוצר פקק וכביכול מיתר אחד מהם ואתמול זה היה סימילאניץ' שאגב, בשידור שייע מאוד התרשם מהעבודה שהוא עושה כמו בלם שלישי בקישור ובנוסף כזה שמוציא את הקבוצה קדימה ולפעמים אפילו שייע אומר דברי טעם.
לגבי מרגוליס- אני רוצה אותו בכנף עם חלוץ נוסף. לא כי הוא רע כחלוץ. לדעתי הוא יכול להיות חלוץ 9- אבל בטח לא לבד מקדימה כשהשותפים היחידים להתקפה הם זגורי שבעיקר מכדרר ובארי שמחפש את עצמו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה - עידן444 - 13-Sep-2015 15:44

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים