שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
13-Sep-2015, 13:07
הודעה: #59
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
(13-Sep-2015 12:17)אייל ס כתב:  אופיר עזוב שדרוג.....
תראה לי אוהד אחד או פרשן אחר שלא היה רואה בעין יפה את אביב במגרש ולא את עומר פרץ...ובמשחק הקודם את דודי ולא חיימוביץ ובאותו משחק את פאדי מהנוער כמגן שמאלי ולא אילתור חסר דבר...
ואחרי שהחברה הצעירים האלו ירוצו וישתפשפו במקום אותם אילתורים,יש סיכוי לאור בקצה המנהרה.

אני מסכים קודם כל שהחילוף הזה לא היה במקום. זה היה חילוף פחדני של מאמן שכל הקריירה שלו הורגל לשרוד ולא להעז.
ואתה צודק אף אחד לא היה כועס אם אביב היה נכנס וחבל שלא נכנס ונקווה שעוד יכנס, אבל מפה ועד להגיד שאין מדיניות ואין ראייה לעתיד המרחק עוד גדול.

לגבי דודי ,כמו שחסן נראה, אם כבר הייתי רוצה לראות אותו במקומו ולא במקום חיימוביץ על הספסל.

דעתי ,שכרגע לשפשף יותר מידי שחקנים צעירים וחסרי ניסיון יכול לעלות לנו ביוקר רב. אנחנו צריכים עכשיו לעשות מינימום טעויות כדי לא להתדרדר יותר וחוסר ניסיון בהרכב מביא איתו בדר"כ טעויות.

אני רוצה להאמין שאין פה שום דבר אישי (ותקן אותי אם אני טועה) והכל נעשה על בסיס מיקצועי ועל סמך מה שהמאמן רואה באימונים. לא זוכר גם שרוני לוי או מזרחי נתנו יותר מידי קרדיט לשחקנים שהזכרת. כנראה שיש פה משהו יותר בסיסי מסתם התנכלות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (1313-0909-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה - אופיר34 - 13-Sep-2015 13:07

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים